Topcompetitie

Teambaas

Stap 1

Stel je team samen
Kies 15 renners waarmee jij Teambaas 2018 wordt! Je krijgt een budget van 1000 Topcoins en iedere koers stel je 8 renners + 4 reserves op. Je kan renners selecteren uit de 17 vaste teams van de Topcompetitie. Denk dus goed na voordat je de ploeg definitief maakt want je moet er het hele jaar mee voort en er is geen transfer-optie. ​Tips en uitleg over de spelregels vind je hier.

Stap 2

Bepaal je wedstrijdopstelling
Stel 8 renners op per koers maar kies ook zorgvuldig je 4 reserves. Houd de voorlopige en definitieve startlijsten dus goed in de gaten, want aan renners die niet van start gaan heb je niets. De wedstrijdopstelling kun je tot uiterlijk 09:00u 's ochtends op de wedstrijddag registreren. Tips en uitleg over de spelregels vind je hier.

Wachtwoord niet gekregen, of vergeten? klik hier.

Teambaas

TEAMBAAS is onze eigen “fantasygame” waarbij je virtueel kunt deelnemen aan de Topcompetitie. De game bevindt zich in een Bèta-versie wat wil zeggen dat we nog volop in ontwikkeling zijn. Daarom is registratie voorlopig gratis. Mocht je tegen een probleem aanlopen, meldt het ons dan via redactie@topcompetitie.nu.



Renners
Klassement
Oranje trui
Witte
trui
Blauwe
trui
Bolletjes
trui
Teambazen
  • 1 F Van Den Berge Team Zeeuwse stoemper 400
  • 2 Sythe Veenje Team Most 'm flikk'n 378
  • 3 Luuk Van Helden Team GAAS cycling team 352
  • 4 Giel Meesen Team De kleppers 341
  • 5 Luuk Van Helden Team Team gaas 328
  • 6 Jan Van Aert Team RABC 322
  • 7 Nils Sinschek Team DJR afdeling poker 316
  • 8 Dick Ariesen Team Mardi 299
  • 9 Rens Verhaegh Team Team Benny 290
  • 10 Ringo Dubois Team Mozecrossers 272
  • 11 Robbie Gevers Team Gevers 270
  • 12 Rick Ottema Team Ketting rechts 268
  • 13 Arjan Hofman Team Gasderop 254
  • 14 Andries Reitsma Team Gaul! 250
  • 15 Juul Nagengast Team Dikkebmcfc 237
  • 16 Johan Arling Team Deurbroezn 236
  • 17 Erwin Brilleman Team Briljanti 231
  • 18 Jasper Bugter Team Het is een keer goed 212
  • 19 Joost Katoen Team Cotton Cycling Team 211
  • 20 Gerald Scheffer Team DeMeye 207
  • 21 Sylvia Brilleman Team Sylvies 203
  • 22 Bas Schoenman Team Team Baas 198
  • 23 Marijn Dingemans Team MJ cycling team 192
  • 24 S Burgaah Team On y va 188
  • 25 Team WV Hulshorst 187
  • 26 Ruud Cremers Team Team RC 182
  • 27 BJORN DUBOIS Team cyclingteam de mozecrossers 153
  • 28 Lowie Bleys Team Lotto 150
  • 29 Lowie Bleys Team Lotto soudal 150
  • 30 Koen Paalman Team Team Kopa 150
  • 31 Team TEAM Zeeland TACX 150
  • 32 Michael Van Der Geest Team Volharding 149
  • 33 Mark Polinder Team WV Pollie 133
  • 34 Joep Steinbusch Team JSB 128
  • 35 Kevin Reuvers Team Toptop 127
  • 36 Team Cyclingteam 126
  • 37 Adjo Verdick Team Knibbeldijkers 124
  • 38 HMM Bode Team De Herminators 118
  • 39 Yoeri Havik Team Hawk Sports 112
  • 40 Eddy Leis Team Team Dizzy 110
  • 41 Youri IJnsen Team DeSpecialisten.com 109
  • 42 Wessel Zennipman Team 1995 106
  • 43 Lennart Withaar Team Cycling Lennart 102
  • 44 Dennis Boskers Team Chasse patat 100
  • 45 Youri IJnsen Team WielerFlits-glazenbol 100
  • 46 Team Kapsalon Breukelman Cycling Team 100
  • 47 Wouter Been Team WouterB 98
  • 48 Robert-Jan Den Haan Team Don't let me down! 94
  • 49 Ramon Van Bokhoven Team snelkomers 93
  • 50 Kelvin Van Den Dool Team fc binnenblad 80
  • 51 Wiebe Scholten Team Eerste Waaier 75
  • 52 Team De Harige kuiten 75
  • 53 Robbie Van Bakel Team Bakeletti 72
  • 54 Leon Burger Team Forza 69
  • 55 Jim Van Den Berg Team Robic 67
  • 56 Carlos Schreuder Team Carlitos 66
  • 57 Yuran Geleijnse Team De waterdragers 65
  • 58 Ben De Praetere Team Speedyteam 53
  • 59 Stef Habets Team 1997 26
  • 60 Sybren Welling Team Grasmaaiers 20
  • 61 Rick Van Breda Team Monkey Town CT 19
  • 62 Stefan Kreder Team HSK Trias Mooi Jong 16
  • 63 Kaj Verhaegh Team teamwit 16
  • 64 Danny Den Hollander Team Kettingkasten 11
  • 65 Gerwin Smit Team Dukes of Hazard 7
  • 66 Niels Beelen Team De grashappers 6
  • 67 Jesper Rasch Team Team Johnny de Beveren 0
  • 68 Dylan Dylan Team cyclingdylan 0
  • 69 Robin Blummel Team Kleppers123 0
  • 70 Lars Quaedvlieg Team Maascountrystars 0
Ploeguitslag
  • 1 Luuk Van Helden Team GAAS cycling team 192
  • 2 Jan Van Aert Team RABC 172
  • 3 Nils Sinschek Team DJR afdeling poker 170
  • 4 Ringo Dubois Team Mozecrossers 150
  • 5 Andries Reitsma Team Gaul! 150
  • 6 Luuk Van Helden Team Team gaas 146
  • 7 Joost Katoen Team Cotton Cycling Team 126
  • 8 Dick Ariesen Team Mardi 123
  • 9 F Van Den Berge Team Zeeuwse stoemper 120
  • 10 S Burgaah Team On y va 116
  • 11 Bas Schoenman Team Team Baas 112
  • 12 Sythe Veenje Team Most 'm flikk'n 112
  • 13 Giel Meesen Team De kleppers 106
  • 14 Robbie Gevers Team Gevers 100
  • 15 Youri IJnsen Team DeSpecialisten.com 100
  • 16 Youri IJnsen Team WielerFlits-glazenbol 100
  • 17 Wessel Zennipman Team 1995 100
  • 18 BJORN DUBOIS Team cyclingteam de mozecrossers 100
  • 19 Dennis Boskers Team Chasse patat 100
  • 20 HMM Bode Team De Herminators 96
  • 21 Ruud Cremers Team Team RC 82
  • 22 Kevin Reuvers Team Toptop 80
  • 23 Johan Arling Team Deurbroezn 76
  • 24 Rick Ottema Team Ketting rechts 72
  • 25 Rens Verhaegh Team Team Benny 62
  • 26 Juul Nagengast Team Dikkebmcfc 57
  • 27 Arjan Hofman Team Gasderop 50
  • 28 Jasper Bugter Team Het is een keer goed 50
  • 29 Lowie Bleys Team Lotto 50
  • 30 Koen Paalman Team Team Kopa 50
  • 31 Team TEAM Zeeland TACX 50
  • 32 Lowie Bleys Team Lotto soudal 50
  • 33 Eddy Leis Team Team Dizzy 34
  • 34 Adjo Verdick Team Knibbeldijkers 27
  • 35 Ramon Van Bokhoven Team snelkomers 26
  • 36 Carlos Schreuder Team Carlitos 24
  • 37 Michael Van Der Geest Team Volharding 24
  • 38 Sylvia Brilleman Team Sylvies 19
  • 39 Stefan Kreder Team HSK Trias Mooi Jong 16
  • 40 Wiebe Scholten Team Eerste Waaier 16
  • 41 Joep Steinbusch Team JSB 16
  • 42 Kaj Verhaegh Team teamwit 16
  • 43 Leon Burger Team Forza 16
  • 44 Lennart Withaar Team Cycling Lennart 16
  • 45 Team WV Hulshorst 15
  • 46 Gerald Scheffer Team DeMeye 12
  • 47 Wouter Been Team WouterB 12
  • 48 Erwin Brilleman Team Briljanti 12
  • 49 Marijn Dingemans Team MJ cycling team 12
  • 50 Team Cyclingteam 9
  • 51 Team De Harige kuiten 9
  • 52 Gerwin Smit Team Dukes of Hazard 7
  • 53 Yuran Geleijnse Team De waterdragers 4
  • 54 Yoeri Havik Team Hawk Sports 4
  • 55 Robin Blummel Team Kleppers123 0
  • 56 Danny Den Hollander Team Kettingkasten 0
  • 57 Team Kapsalon Breukelman Cycling Team 0
  • 58 Ben De Praetere Team Speedyteam 0
  • 59 Stef Habets Team 1997 0
  • 60 Jim Van Den Berg Team Robic 0
Individuele uitslag
  • 1 Ringo Dubois Team Mozecrossers 100
  • 2 Robbie Gevers Team Gevers 100
  • 3 Luuk Van Helden Team GAAS cycling team 100
  • 4 Youri IJnsen Team DeSpecialisten.com 100
  • 5 Youri IJnsen Team WielerFlits-glazenbol 100
  • 6 Wessel Zennipman Team 1995 100
  • 7 BJORN DUBOIS Team cyclingteam de mozecrossers 100
  • 8 Dennis Boskers Team Chasse patat 100
  • 9 Nils Sinschek Team DJR afdeling poker 100
  • 10 Andries Reitsma Team Gaul! 100
  • 11 S Burgaah Team On y va 100
  • 12 Joost Katoen Team Cotton Cycling Team 100
  • 13 Bas Schoenman Team Team Baas 100
  • 14 Jan Van Aert Team RABC 80
  • 15 Luuk Van Helden Team Team gaas 80
  • 16 Dick Ariesen Team Mardi 80
  • 17 F Van Den Berge Team Zeeuwse stoemper 80
  • 18 HMM Bode Team De Herminators 80
  • 19 Kevin Reuvers Team Toptop 80
Oranje trui
  • 1 Giel Meesen Team De kleppers 230
  • 2 Andries Reitsma Team Gaul! 230
  • 3 Sythe Veenje Team Most 'm flikk'n 230
  • 4 Arjan Hofman Team Gasderop 230
  • 5 Ringo Dubois Team Mozecrossers 230
  • 6 Jasper Bugter Team Het is een keer goed 230
  • 7 Luuk Van Helden Team GAAS cycling team 230
  • 8 Luuk Van Helden Team Team gaas 230
  • 9 Team TEAM Zeeland TACX 230
  • 10 Johan Arling Team Deurbroezn 230
  • 11 Rens Verhaegh Team Team Benny 230
  • 12 Rick Ottema Team Ketting rechts 230
  • 13 Ruud Cremers Team Team RC 230
  • 14 Koen Paalman Team Team Kopa 230
  • 15 Juul Nagengast Team Dikkebmcfc 230
  • 16 Lowie Bleys Team Lotto 230
  • 17 Lowie Bleys Team Lotto soudal 230
  • 18 Erwin Brilleman Team Briljanti 200
  • 19 Sylvia Brilleman Team Sylvies 200
  • 20 Kelvin Van Den Dool Team fc binnenblad 200
  • 21 Team Kapsalon Breukelman Cycling Team 170
  • 22 Team Cyclingteam 170
  • 23 Robbie Gevers Team Gevers 140
  • 24 F Van Den Berge Team Zeeuwse stoemper 140
Witte trui
  • 1 Erwin Brilleman Team Briljanti 200
  • 2 Sylvia Brilleman Team Sylvies 200
  • 3 Kelvin Van Den Dool Team fc binnenblad 200
  • 4 Andries Reitsma Team Gaul! 102
  • 5 Lars Quaedvlieg Team Maascountrystars 102
  • 6 Team TEAM Zeeland TACX 102
  • 7 Robert-Jan Den Haan Team Don't let me down! 24
  • 8 Youri IJnsen Team DeSpecialisten.com 2
  • 9 Youri IJnsen Team WielerFlits-glazenbol 2
  • 10 Nils Sinschek Team DJR afdeling poker 2
  • 11 Jan Van Aert Team RABC 0
  • 12 Team WV Hulshorst 0
  • 13 Juul Nagengast Team Dikkebmcfc 0
Blauwe trui
  • 1 Giel Meesen Team De kleppers 160
  • 2 Eddy Leis Team Team Dizzy 160
  • 3 Team Kapsalon Breukelman Cycling Team 149
  • 4 Robbie Gevers Team Gevers 80
  • 5 Koen Paalman Team Team Kopa 79
  • 6 Kaj Verhaegh Team teamwit 79
  • 7 Jan Van Aert Team RABC 0
  • 8 Nils Sinschek Team DJR afdeling poker 0
  • 9 Lars Quaedvlieg Team Maascountrystars 0
  • 10 Leon Burger Team Forza 0
  • 11 Ruud Cremers Team Team RC 0
Bolletjes trui
  • 1 Jim Van Den Berg Team Robic 0
  • 2 Team De Harige kuiten 0
  • 3 Eddy Leis Team Team Dizzy 0
  • 4 Team WV Hulshorst 0
  • 5 Kaj Verhaegh Team teamwit 0
  • 6 Team TEAM Zeeland TACX 0
  • 7 Rens Verhaegh Team Team Benny 0
  • 8 Dick Ariesen Team Mardi 0
  • 9 Dennis Boskers Team Chasse patat 0
  • 10 Wouter Been Team WouterB 0
  • 11 Adjo Verdick Team Knibbeldijkers 0
  • 12 Leon Burger Team Forza 0
  • 13 Marijn Dingemans Team MJ cycling team 0
  • 14 Juul Nagengast Team Dikkebmcfc 0
  • 15 Ben De Praetere Team Speedyteam 0
  • 16 Lowie Bleys Team Lotto soudal 0
  • 17 Erwin Brilleman Team Briljanti 0
  • 18 Sylvia Brilleman Team Sylvies 0
Strijdlust
  • 9 Andries Reitsma Team Gaul! 100
  • 1 Ringo Dubois Team Mozecrossers 100
  • 2 Robbie Gevers Team Gevers 100
  • 3 Luuk Van Helden Team GAAS cycling team 100
  • 4 Youri IJnsen Team DeSpecialisten.com 100
  • 5 Youri IJnsen Team WielerFlits-glazenbol 100
  • 6 Wessel Zennipman Team 1995 100
  • 7 BJORN DUBOIS Team cyclingteam de mozecrossers 100
  • 8 Dennis Boskers Team Chasse patat 100
  • 10 S Burgaah Team On y va 100
  • 11 Joost Katoen Team Cotton Cycling Team 100
  • 12 Bas Schoenman Team Team Baas 100
  • 13 Nils Sinschek Team DJR afdeling poker 100
Renners
  •   Alecto Cycling Team
  • Sjors Dekker Alecto Cycling Team 94
  • Rick Ottema Alecto Cycling Team 803
  • Folkert Oostra Alecto Cycling Team 367
  • Bas van der Kooij Alecto Cycling Team 324
  • Jasper Schouten Alecto Cycling Team 3
  • René Hooghiemster Alecto Cycling Team 230
  • Patrick van der Duin Alecto Cycling Team 22
  • Daan van Sintmaartensdijk Alecto Cycling Team 204
  • Marco Doets Alecto Cycling Team 182
  • Abe Celi Alecto Cycling Team 1
  • Jaap de Jong Alecto Cycling Team 1
  •   AW GROEP - SwABo CYCLINGTEAM
  • Bastijn Boele AW GROEP - SwABo CYCLINGTEAM 8
  • Niels Boele AW GROEP - SwABo CYCLINGTEAM 28
  • Sjors Handgraaf AW GROEP - SwABo CYCLINGTEAM 11
  • Aron Bosman AW GROEP - SwABo CYCLINGTEAM 1
  • Coen Onderwater AW GROEP - SwABo CYCLINGTEAM 1
  • Cris Zwanenburg AW GROEP - SwABo CYCLINGTEAM 1
  • Edward Jansen AW GROEP - SwABo CYCLINGTEAM 1
  • Erik van Lakerveld AW GROEP - SwABo CYCLINGTEAM 1
  • Etienne Lenting AW GROEP - SwABo CYCLINGTEAM 1
  • Ferdinand Jansen AW GROEP - SwABo CYCLINGTEAM 1
  • Floris-Jan van den Berge AW GROEP - SwABo CYCLINGTEAM 1
  • Jorick Heijn AW GROEP - SwABo CYCLINGTEAM 1
  • Lex Ligtenberg AW GROEP - SwABo CYCLINGTEAM 1
  • Milan Van Der Touw AW GROEP - SwABo CYCLINGTEAM 1
  • Rick Van Der Voort AW GROEP - SwABo CYCLINGTEAM 1
  • Ronald Ligtenberg AW GROEP - SwABo CYCLINGTEAM 1
  • Tijmen Snel AW GROEP - SwABo CYCLINGTEAM 1
  • Tom Wijfje AW GROEP - SwABo CYCLINGTEAM 1
  • Vincent Fackeldey AW GROEP - SwABo CYCLINGTEAM 1
  •   BEAT Cycling Club
  • Piotr Havik BEAT Cycling Club 505
  • Nahome Desale BEAT Cycling Club 39
  • Alex Mengoulas BEAT Cycling Club 284
  • Daniel Abraham Gebru BEAT Cycling Club 126
  • Bas Tietema BEAT Cycling Club 112
  • Aksel Nōmmela BEAT Cycling Club 1
  • Arjen Livyns BEAT Cycling Club 1
  • Daan Hoeyberghs BEAT Cycling Club 1
  • Danny Maas BEAT Cycling Club 1
  • Wesley van Dyck BEAT Cycling Club 1
  •   Delta Cycling Rotterdam
  • Sjoerd Bax Delta Cycling Rotterdam 444
  • Luuc Bugter Delta Cycling Rotterdam 441
  • Eamon Lucas Delta Cycling Rotterdam 40
  • Marijn van den Berg Delta Cycling Rotterdam 4
  • Jason van Dalen Delta Cycling Rotterdam 252
  • Ike Groen Delta Cycling Rotterdam 205
  • Jens van den Dool Delta Cycling Rotterdam 20
  • Rens Tulner Delta Cycling Rotterdam 20
  • Vincent Hoppezak Delta Cycling Rotterdam 18
  • Gerco Pastoor Delta Cycling Rotterdam 136
  • Justin Timmermans Delta Cycling Rotterdam 120
  • Adriaan Janssen Delta Cycling Rotterdam 1.054
  • Gijs Meijer Delta Cycling Rotterdam 1
  •   Destil - Parkhotel Valkenburg
  • Pavel Chursin Destil - Parkhotel Valkenburg 8
  • Alex Molenaar Destil - Parkhotel Valkenburg 59
  • Oscar van Wijk Destil - Parkhotel Valkenburg 52
  • Tim Kerkhof Destil - Parkhotel Valkenburg 310
  • Maik van der Heijden Destil - Parkhotel Valkenburg 2
  • Maarten van Trijp Destil - Parkhotel Valkenburg 172
  • Robin Blummel Destil - Parkhotel Valkenburg 14
  • Jordi van Loon Destil - Parkhotel Valkenburg 138
  • Twan Brusselman Destil - Parkhotel Valkenburg 132
  • Timo de Jong Destil - Parkhotel Valkenburg 10
  • Camden Vodicka Destil - Parkhotel Valkenburg 1
  • Cameron Beard Destil - Parkhotel Valkenburg 1
  • Freek van Rossem Destil - Parkhotel Valkenburg 1
  • Guillem Garcia Saubi Destil - Parkhotel Valkenburg 1
  • Jacob Eriksson Destil - Parkhotel Valkenburg 1
  • Lars Oreel Destil - Parkhotel Valkenburg 1
  • Stephan Grigoryan Destil - Parkhotel Valkenburg 1
  •   Districtsploeg Noord
  • Bert Smilda Districtsploeg Noord 6
  • Aron De Jong Districtsploeg Noord 22
  • Wieger Van Der Wier Districtsploeg Noord 10
  • Pieter Verhoeven Districtsploeg Noord 1
  • Sven Nijzingh Districtsploeg Noord 1
  •   Dutch Food Valley Cycling Team
  • Pieter ten Kortenaar Dutch Food Valley Cycling Team 17
  • Carlos Schreuder Dutch Food Valley Cycling Team 16
  • Arno te Brake Dutch Food Valley Cycling Team 1
  • Berhane Debesay Dutch Food Valley Cycling Team 1
  • Hans Dilling Dutch Food Valley Cycling Team 1
  • Jesse Reith Dutch Food Valley Cycling Team 1
  • Joost van Wijngaarden Dutch Food Valley Cycling Team 1
  • Luuk Jansen Dutch Food Valley Cycling Team 1
  • Robbert Mulder Dutch Food Valley Cycling Team 1
  • Stan Driessen Dutch Food Valley Cycling Team 1
  •   Jan van Arckel
  • Arno KleinJan Jan van Arckel 98
  • Antonie Van Noppen Jan van Arckel 68
  • Stefan Verhoeff Jan van Arckel 4
  • Aron Romeijn Jan van Arckel 1
  • Bart Van Den Berg Jan van Arckel 1
  • Brian Kortlever Jan van Arckel 1
  • Derek Heek Jan van Arckel 1
  • Emiel De Greef Jan van Arckel 1
  • Frank De Reus Jan van Arckel 1
  • Hermen Bode Jan van Arckel 1
  • Jan Arie Scherff Jan van Arckel 1
  • Jarri Stravers Jan van Arckel 1
  • Jasper Kiburg Jan van Arckel 1
  • Jelle Scherpenzeel Jan van Arckel 1
  • Lennart Van Houwelingen Jan van Arckel 1
  • Mark Sonneveld Jan van Arckel 1
  • Melle Meeuwisse Jan van Arckel 1
  • Michael Kootstra Jan van Arckel 1
  • Noah De Groot Jan van Arckel 1
  • Olivier Van Pelt Jan van Arckel 1
  • Remco Schouten Jan van Arckel 1
  • Thom Stuij Jan van Arckel 1
  • Wim De Bruin Jan van Arckel 1
  •   Metec TKH Continental Cycling Team p/b Mantel
  • Jelle Nieuwpoort Metec TKH Continental Cycling Team p/b Mantel 70
  • Robbie van Bakel Metec TKH Continental Cycling Team p/b Mantel 68
  • Danny Van Der Tuuk Metec TKH Continental Cycling Team p/b Mantel 6
  • David Dekker Metec TKH Continental Cycling Team p/b Mantel 56
  • Jasper de Laat Metec TKH Continental Cycling Team p/b Mantel 535
  • Johim Ariesen Metec TKH Continental Cycling Team p/b Mantel 51
  • Jim Lindenburg Metec TKH Continental Cycling Team p/b Mantel 487
  • Stef Krul Metec TKH Continental Cycling Team p/b Mantel 424
  • Jasper Hamelink Metec TKH Continental Cycling Team p/b Mantel 40
  • Tijmen Eising Metec TKH Continental Cycling Team p/b Mantel 348
  • Dylan Bouwmans Metec TKH Continental Cycling Team p/b Mantel 338
  • Jarno Gmelich Meijling Metec TKH Continental Cycling Team p/b Mantel 299
  • Lars van den Berg Metec TKH Continental Cycling Team p/b Mantel 259
  • Arvid de Kleijn Metec TKH Continental Cycling Team p/b Mantel 246
  • Thijs de Lange Metec TKH Continental Cycling Team p/b Mantel 128
  • Dennis van der Horst Metec TKH Continental Cycling Team p/b Mantel 1
  •   Monkey Town Continental Team
  • Antonio Santoro Monkey Town Continental Team 9
  • Sven van Luijk Monkey Town Continental Team 84
  • Wim Kleiman Monkey Town Continental Team 83
  • Maarten de Jonge Monkey Town Continental Team 76
  • Ivar Slik Monkey Town Continental Team 60
  • Stephan Bakker Monkey Town Continental Team 60
  • Peter Schulting Monkey Town Continental Team 564
  • Martin Pluto Monkey Town Continental Team 32
  • Barry Markus Monkey Town Continental Team 28
  • Rick van Breda Monkey Town Continental Team 238
  • Joey van Rhee Monkey Town Continental Team 180
  • Jasper Ockeloen Monkey Town Continental Team 175
  • Jordy Buskermolen Monkey Town Continental Team 12
  • André Looij Monkey Town Continental Team 1
  • Marco Zanotti Monkey Town Continental Team 1
  • Mel van der Veekens Monkey Town Continental Team 1
  •   NWVG
  • Jochem Hoekstra NWVG 82
  • Björn Bakker NWVG 40
  • Tim Weerkamp NWVG 32
  • Douwe de Vries NWVG 26
  • John Meewisse NWVG 22
  • Martijn Keizer NWVG 22
  • Gary Hekman NWVG 20
  • Coen Rijpma NWVG 2
  • Adrie Lindeman NWVG 19
  • Chiel Breukelman NWVG 178
  • Hartthijs de Vries NWVG 1.466
  • Chiel Smit NWVG 12
  • Jeen de Jong NWVG 108
  • Aden James Paterson NWVG 10
  • Bert van der Tuuk NWVG 1
  • Chris van der Vegt NWVG 1
  • Crispijn AriËns NWVG 1
  • Frank Vreugdenhil NWVG 1
  • Henk Jaap Moorlag NWVG 1
  • Jos de Vos NWVG 1
  • Jos Harms NWVG 1
  • Justin Kloese NWVG 1
  • Kjeld Nuis NWVG 1
  • Lars Horring NWVG 1
  • Marco Hoekstra NWVG 1
  • Max Grave NWVG 1
  • Micha Gankema NWVG 1
  • Peter Merx NWVG 1
  • Petrus Duin NWVG 1
  • Pim van den Berg NWVG 1
  • Rick Smit NWVG 1
  • Sander Iwema NWVG 1
  • Sven De Haan NWVG 1
  • Sven Kramer NWVG 1
  •   Sensa Kanjers voor Kanjers Cycling Team
  • Jelle Johannink Sensa Kanjers voor Kanjers Cycling Team 92
  • Rens te Stroet Sensa Kanjers voor Kanjers Cycling Team 89
  • Gijs Leemreize Sensa Kanjers voor Kanjers Cycling Team 75
  • Timon Ratering Sensa Kanjers voor Kanjers Cycling Team 7
  • Joren Bloem Sensa Kanjers voor Kanjers Cycling Team 30
  • Arjan Hofman Sensa Kanjers voor Kanjers Cycling Team 109
  • Wiebe Scholten Sensa Kanjers voor Kanjers Cycling Team 102
  • Christian Varweg Sensa Kanjers voor Kanjers Cycling Team 1
  • Jurriaan Vos Sensa Kanjers voor Kanjers Cycling Team 1
  • Lars De Bot Sensa Kanjers voor Kanjers Cycling Team 1
  • Lorenzo Harbers Sensa Kanjers voor Kanjers Cycling Team 1
  • Maarten Lubbers Sensa Kanjers voor Kanjers Cycling Team 1
  • Mark Schreurs Sensa Kanjers voor Kanjers Cycling Team 1
  • Sven Tellegen Sensa Kanjers voor Kanjers Cycling Team 1
  • Tim Scholten Sensa Kanjers voor Kanjers Cycling Team 1
  • Wessel Zennipman Sensa Kanjers voor Kanjers Cycling Team 1
  • Xaf Houwers Sensa Kanjers voor Kanjers Cycling Team 1
  • Yannick Vrielink Sensa Kanjers voor Kanjers Cycling Team 1
  •   UWTC De Volharding
  • Mitchell Mulhern UWTC De Volharding 8
  • Matthew Overste UWTC De Volharding 40
  • Remco Grasman UWTC De Volharding 36
  • Jasper Verkuijl UWTC De Volharding 22
  • Jordi Talen UWTC De Volharding 21
  • Milan Broer UWTC De Volharding 13
  • Martin Kelderman UWTC De Volharding 123
  • Sebastiaan Pot UWTC De Volharding 120
  • Marten Kooistra UWTC De Volharding 116
  • Minne Verboom UWTC De Volharding 10
  • Alfred Paul Alfers UWTC De Volharding 1
  • Brian Megens UWTC De Volharding 1
  • Carlo Cesar UWTC De Volharding 1
  • Coen Van Esch UWTC De Volharding 1
  • Daan Switters UWTC De Volharding 1
  • Eddy van Ijzendoorn UWTC De Volharding 1
  • Fabian van Eis UWTC De Volharding 1
  • Hessel Bokhorst UWTC De Volharding 1
  • Jaap Berg UWTC De Volharding 1
  • Jasper Van Haaster UWTC De Volharding 1
  • Jeroen Van Krimpen UWTC De Volharding 1
  • Jorn Volkers UWTC De Volharding 1
  • Kenny Nijssen UWTC De Volharding 1
  • Kevin Kooyman UWTC De Volharding 1
  • Kevin van Bennekom UWTC De Volharding 1
  • Leon Buijs UWTC De Volharding 1
  • Marcel Lommers UWTC De Volharding 1
  • Martijn Veling UWTC De Volharding 1
  • Martin den Hengst UWTC De Volharding 1
  • Melle Nikkels UWTC De Volharding 1
  • Niels Hoogenboom UWTC De Volharding 1
  • Ocko Geserick UWTC De Volharding 1
  • Olaf Oussoren UWTC De Volharding 1
  • Patrick Stam UWTC De Volharding 1
  • Rody Kroon UWTC De Volharding 1
  • Stephan Bouman UWTC De Volharding 1
  • Teunis de Peuter UWTC De Volharding 1
  • Thomas Ruigrok UWTC De Volharding 1
  •   Vlasman
  • Wim Stroetinga Vlasman 7
  • Joost van der Burg Vlasman 69
  • Beau Duvigneau Vlasman 48
  • Kelvin van den Dool Vlasman 426
  • Jaap Kooijman Vlasman 382
  • Bas Ottevanger Vlasman 29
  • Dion Beukeboom Vlasman 256
  • Robin Wennekes Vlasman 20
  • Jasper Bovenhuis Vlasman 118
  • Melvin van Zijl Vlasman 113
  • Robert Bovenhuis Vlasman 1
  • Yoeri Havik Vlasman 1
  •   West Frisia
  • Bart Lemmen West Frisia 6
  • Dorus de Rijk West Frisia 42
  • Sven Broekaart West Frisia 32
  • Dex Groen West Frisia 30
  • Adne van Engelen West Frisia 29
  • Joury Ottenbros West Frisia 29
  • Harry Sweering West Frisia 28
  • Alexander Konijn West Frisia 20
  • Wouter Been West Frisia 2
  • Bram van der Zwet West Frisia 1
  • Eit Visser West Frisia 1
  • Eric Mooij West Frisia 1
  • Gerwin ColjÉ West Frisia 1
  • Gosse Van Der Meer West Frisia 1
  • Jelmer Nuijten West Frisia 1
  • Jeroen Koorn West Frisia 1
  • Jesper Rasch West Frisia 1
  • Jesse De Rooij West Frisia 1
  • Joeri van der Tuin West Frisia 1
  • Luuk van der Meer West Frisia 1
  • Melvin Bos West Frisia 1
  • Richard Jansen West Frisia 1
  • Robbert de Nijs West Frisia 1
  • Roy Beukers West Frisia 1
  • Ruud Appelman West Frisia 1
  • Stefan Van Spengen West Frisia 1
  • Thomas Hartog West Frisia 1
  • Tim Groot West Frisia 1
  •   Wielerploeg Groot Amsterdam
  • Jorgos Schrijver Wielerploeg Groot Amsterdam 7
  • Nils Wolffenbuttel Wielerploeg Groot Amsterdam 60
  • Julius van den Berg Wielerploeg Groot Amsterdam 484
  • Yentl Ruijmgaard Wielerploeg Groot Amsterdam 22
  • Jelmer Asjes Wielerploeg Groot Amsterdam 160
  • Joep Steinbusch Wielerploeg Groot Amsterdam 14
  • Koos Jeroen Kers Wielerploeg Groot Amsterdam 108
  • Friso Van Diemen Wielerploeg Groot Amsterdam 1
  • Jasper Bugter Wielerploeg Groot Amsterdam 1
  • Jobbe Krijnsen Wielerploeg Groot Amsterdam 1
  • Jorn Buning Wielerploeg Groot Amsterdam 1
  • Jorn Buning Wielerploeg Groot Amsterdam 1
  • Kevin Wilmsen Wielerploeg Groot Amsterdam 1
  • Meindert Weulink Wielerploeg Groot Amsterdam 1
  • Mick Kemper Wielerploeg Groot Amsterdam 1
  • Mike Appelman Wielerploeg Groot Amsterdam 1
  • Quinten Veling Wielerploeg Groot Amsterdam 1
  • Stefan Appelman Wielerploeg Groot Amsterdam 1
  • Sven Burger Wielerploeg Groot Amsterdam 1
  • Teun Mouris Wielerploeg Groot Amsterdam 1
  • Thimo Kroeze Wielerploeg Groot Amsterdam 1
  •   Willebrord Wil Vooruit
  • Ronan van Zandbeek Willebrord Wil Vooruit 95
  • Jan Maas Willebrord Wil Vooruit 366
  • Robbert Keus Willebrord Wil Vooruit 3
  • Alain Broos Willebrord Wil Vooruit 1
  • Bart Sitters Willebrord Wil Vooruit 1
  • Bas Nieuwkoop Willebrord Wil Vooruit 1
  • Bas Sitters Willebrord Wil Vooruit 1
  • Bob Kerkhofs Willebrord Wil Vooruit 1
  • Daniel Howley San Sebastian Willebrord Wil Vooruit 1
  • Dennis Buijs Willebrord Wil Vooruit 1
  • Frenky Van Der Vorst Willebrord Wil Vooruit 1
  • Jasper Haest Willebrord Wil Vooruit 1
  • Jeffrey Van Agtmaal Willebrord Wil Vooruit 1
  • Julian Stolk Willebrord Wil Vooruit 1
  • Kelvin Bakx Willebrord Wil Vooruit 1
  • Kevin Haest Willebrord Wil Vooruit 1
  • Lars van der Poel Willebrord Wil Vooruit 1
  • Miguel Ketelaars Willebrord Wil Vooruit 1
  • Pim Van De Klundert Willebrord Wil Vooruit 1
  • Robbie Gevers Willebrord Wil Vooruit 1
  • Sam Muskens Willebrord Wil Vooruit 1
  • Simon Demaret Willebrord Wil Vooruit 1
  • Tim Bierkens Willebrord Wil Vooruit 1
  • Tristan Rijsdijk Willebrord Wil Vooruit 1
  • Xavier Ketelaars Willebrord Wil Vooruit 1
  •   WV De Jonge Renner
  • Bram de Kort WV De Jonge Renner 9
  • Martijn Dijkstra WV De Jonge Renner 87
  • Bryan Bouwmans WV De Jonge Renner 82
  • Daan Meijers WV De Jonge Renner 75
  • Wout van Elzakker WV De Jonge Renner 57
  • Max Hendrikx WV De Jonge Renner 5
  • Michaël de Jong WV De Jonge Renner 39
  • Nils Sinschek WV De Jonge Renner 272
  • Tim Naberman WV De Jonge Renner 16
  • Rob van Broekhoven WV De Jonge Renner 117
  • Jesse Huijbregts WV De Jonge Renner 1
  • Koen Van Helvoirt WV De Jonge Renner 1
  • Lars Akkermans WV De Jonge Renner 1
  • Lars Olde Meierink WV De Jonge Renner 1
  • Mathijs De Leng WV De Jonge Renner 1
  • Paul Cremers WV De Jonge Renner 1
  • Pim Erren WV De Jonge Renner 1
  • Ramon van Bokhoven WV De Jonge Renner 1
  • Rav Schoormans WV De Jonge Renner 1
  • Robin Beije WV De Jonge Renner 1
  • Tom Manders WV De Jonge Renner 1
  • Wim Wittenberg WV De Jonge Renner 1
  • Youri van Iersel WV De Jonge Renner 1
Je hebt de top bereikt
onze sponsoren

Contact

Heb je relevant nieuws voor onze site?
Mail het dan naar:

redactie@topcompetitie.nu

Heb je een vraag, voorstel of iets anders?
Laat het ons weten.


Flavio Pasquino
+31(0)6 41905600
flavio@topcompetitie.nu


Privacy statement