Topcompetitie

Teambaas

Stap 1

Stel je team samen
Kies 15 renners waarmee jij Teambaas 2017 wordt! Je krijgt een budget van 1000 Topcoins en iedere koers stel je 8 renners + 4 reserves op. Je kan renners selecteren uit de 17 vaste teams van de Topcompetitie. Denk dus goed na voordat je de ploeg definitief maakt want je moet er het hele jaar mee voort en er is geen transfer-optie. ​Tips en uitleg over de spelregels vind je hier.

Stap 2

Bepaal je wedstrijdopstelling
Stel 8 renners op per koers maar kies ook zorgvuldig je 4 reserves. Houd de voorlopige en definitieve startlijsten dus goed in de gaten, want aan renners die niet van start gaan heb je niets. De wedstrijdopstelling kun je tot uiterlijk 09:00u 's ochtends op de wedstrijddag registreren. Tips en uitleg over de spelregels vind je hier.

Wachtwoord niet gekregen, of vergeten? klik hier.

Teambaas

TEAMBAAS is onze eigen “fantasygame” waarbij je virtueel kunt deelnemen aan de Topcompetitie. De game bevindt zich in een Bèta-versie wat wil zeggen dat we nog volop in ontwikkeling zijn. Daarom is registratie voorlopig gratis. Mocht je tegen een probleem aanlopen, meldt het ons dan via redactie@topcompetitie.nu.



Renners
Klassement
Ploeguitslag
Individuele
Uitslag
Oranje
trui
Witte
trui
Blauwe
trui
Bolletjes
trui
Strijdlust
Prijs
Teambazen
  • 1 Erwin Brilleman Team Briljanti 1178
  • 2 Wesley Pieterse Team Pieterse Cycling Team 1057
  • 3 Stephan Bakker Team Vedettes 1024
  • 4 Rick Ottema Team #BDCT 1022
  • 5 Dick Ariesen Team Team mardi 1017
  • 6 Wessel Zennipman Team KV procycling 985
  • 7 Gerald Scheffer Team DeMeye 980
  • 8 Jelle Van Der Zwaag Team t'pedaaltsje 921
  • 9 Peter Schulting Team Dakduif 902
  • 10 Isaac De Kleijn Team GFI 886
  • 11 Stefan Wolffenbuttel Team Het is koers! 884
  • 12 Giel Stam Team Keine Ahnung 866
  • 13 Jurriaan Vos Team jurriaan 865
  • 14 Etienne Van Empel Team Chasse Patate 860
  • 15 Stef Krul Team Schapen 853
  • 16 Bernt Hamers Team The greenmachine 850
  • 17 Martin Kelderman Team De heer 842
  • 18 Youri IJnsen Team DeSpecialisten.nl 839
  • 19 Mark Everts Team Markfighters 833
  • 20 Bob Olieslagers Team WV 'de losse pols' 833
  • 21 Mart Menger Team TandjeHoger 832
  • 22 Folkert Oostra Team Dumplings 822
  • 23 Sander Hendrickx Team WV de snelle mannen 814
  • 24 Jelle Johannink Team Stoempe 802
  • 25 Adjo Verdick Team Knibbelaars 797
  • 26 Joeri Hennipman Team Hennip 797
  • 27 Ringo Dubois Team Epolinaris 780
  • 28 Martijn Claasen Team Claas 778
  • 29 Leonie Nap Team The A-team 770
  • 30 Peter Merx Team Weekend Warriors 767
  • 31 Mart Van De Ven Team MartvandeVen98 766
  • 32 Lennart Withaar Team Lewi Cycling Team 766
  • 33 Jeroen Gerritsen Team DX Cycling 763
  • 34 Michaël De Jong Team Capoeira 763
  • 35 Sylvia Brilleman Team Sylvies 753
  • 36 Martijn Tiersma Team Imbatidimentum 750
  • 37 David Dekker Team Team Magicreme 739
  • 38 Martijn Tusveld Team team tus 733
  • 39 Dennis Boskers Team Cyclingteam alteveer 731
  • 40 Peter Nederlof Team Peter Nederlof 730
  • 41 Tobias Van Den Broek Team superpower 730
  • 42 Jens Kleijburg Team জয় 728
  • 43 Gerwin Smit Team Dukes 723
  • 44 Olaf Smit Team No ma'am keuningen 723
  • 45 Marco Dormans Team Dormans 723
  • 46 Carlo Dekker Team Beetje Swag Boys 719
  • 47 Jasper Van Den Broek Team JarWar 716
  • 48 Jarno Gmelich Meijling Team Oranje boven 711
  • 49 Mike Van Der Ham Team De hammetjes 708
  • 50 Jorn Duwel Team Duwel 706
  • 51 Thijs Roelen Team De Vliegende Panters 703
  • 52 Michael Kerkhof Team Panache 701
  • 53 Patrick Van Nunen Team PatjessssCyclingTeam 700
  • 54 Herman Ten Kate Team Houtje-touwtje 696
  • 55 Tim Koote Team Teamkatusha 689
  • 56 Danny Kroeze Team WV Eemland 686
  • 57 Ludo Koen Team Parijs is nog ver! 685
  • 58 Jordy Wouters Team GuttecovenCycling 684
  • 59 Jeroen Wijngaard Team Wijnrijders 681
  • 60 Rudy Botter Team 1992 680
  • 61 Cas Van Trierum Team Poa 672
  • 62 Xander Kalk Team Wsv xander 668
  • 63 Stijn Michielse Team Team Klimgeit 667
  • 64 Olaf Oussoren Team Toppers 665
  • 65 Cees Bol Team Kleins 665
  • 66 Leon Van Bon Team Top-team 661
  • 67 Daan Van Den Berg Team VDB4EVER 661
  • 68 Sjors Handgraaf Team Kamikaze CT 659
  • 69 Matthijs Bijlsma Team Cycling Maniacs 656
  • 70 Matthijs Bunnik Team Team hup 656
  • 71 Harrie Brummel Team FABIAN CANCELLARA 654
  • 72 Jari Kampjes Team Kampjes 654
  • 73 Mike Nunspeet Team Een bonk macht 649
  • 74 Jelle Nieuwpoort Team TheBoys 646
  • 75 Mark Jansen Team Casawolfskuil 645
  • 76 Lars Olde Meierink Team Hard Fietsen Team 638
  • 77 Arie De Jong Team Met dat vingertje 638
  • 78 Paul Moerland Team 0168 638
  • 79 Sjarel Soudant Team TEAM MONTE GRAPPA 635
  • 80 Simon Wekema Team Topselectie 634
  • 81 Luc Grefte Team Tramadol squad 631
  • 82 Michael Van Der Geest Team Volharding 626
  • 83 Martin Van Den Bosch Team Team WielerFlits 623
  • 84 Patrick Kok Team chelsea 11 623
  • 85 Matthijs Dijkstra Team Tandje Hoger 619
  • 86 Tim Bonsen Team TopTeamTim 617
  • 87 Sem De Koning Team Lo Squalo dello stretto 616
  • 88 Youri IJnsen Team PuntenTestTeam 612
  • 89 Xaf Houwers Team Kanjers voor kanjers cyclingteam 608
  • 90 Martijn Dijkstra Team Lieveropdekantdanophetstrand 605
  • 91 Lars Akkermans Team Team de Derny 604
  • 92 Lorenzo Harbers Team Team Gladiator 601
  • 93 Alex Mengoulas Team Sparta Racingteam 600
  • 94 Sjoerd Bax Team Team Rocket 600
  • 95 Tim Meusen Team TWC Het Snelle Wiel 598
  • 96 Daan Ottevanger Team Ottevanger racing 598
  • 97 Erik Visser Team Ghostrider 597
  • 98 Marc Kivits Team Team invicta 596
  • 99 Leon Van Diemen Team Big L Cycling 593
  • 100 Roy Zwier Team D'r op en d'r over 593
  • 101 Andreas Verwaal Team De verroeste fruitautomaat 589
  • 102 Gert-Jan Bosman Team CT Halve Baan 587
  • 103 Rik Wielink Team Wv De Ijsselaar 587
  • 104 Mick Janssen Team Legendes 584
  • 105 Alex Lamers Team Lamers Equipe 584
  • 106 Pepijn Ter Bekke Team Hero Cycling Team 582
  • 107 Ruben Versloot Team Racing Ruben 582
  • 108 Nils Peters Team Neles cycling team 581
  • 109 Jorrit Jongbloed Team Gaul! Cycling for Warchild powered By Jorrit 576
  • 110 Olaf Adam Team Wim Hendriks 573
  • 111 Tim Ariesen Team Ariesen Academy 559
  • 112 Mark Van Der Linden Team TheRivet.CC 558
  • 113 Sven Gmelich Meijling Team Svennies 556
  • 114 Bauke Bouwstra Team Mayonaise 555
  • 115 Dennis Been Team Wielerauto Borculo 551
  • 116 Jordy Buskermolen Team Buskie 551
  • 117 Rutger Johannink Team Jopie LS 551
  • 118 Bas Seldenrijk Team Bas boven Baas 550
  • 119 Tristan Vlijm Team WV Hulshorst 547
  • 120 Gerke Van Dekken Team Kop der veur! 545
  • 121 Harry Ruiterkamp Team Ted de la Koers 539
  • 122 Abe Celi Team TWC de Lekke Ketting 535
  • 123 Marco Doets Team Doetsie 531
  • 124 Lotte Egberts Team Drenthe Development 531
  • 125 Martin Den Hengst Team Inzweter 528
  • 126 Kevin Van Der Horst Team Stapvoets 526
  • 127 Dennis Vugts Team TWC de kampioenen 524
  • 128 Jd West Team West 523
  • 129 Stefan De Kok Team East Bay Hills 522
  • 130 Larissa Havik Team Cycling Team 521
  • 131 Tim Van Der Horst Team Timsa 518
  • 132 HMM Bode Team HMM CT 518
  • 133 Jelle Groot Team Di grande jr cylingteam 513
  • 134 Kelvin Dekker Team KelvinDekeerDreamteam 510
  • 135 Shirley Van De Voort Team TeamS 509
  • 136 David Dekker Team GIHIMTZMN 504
  • 137 Bram De Kort Team JustFun 499
  • 138 Jan Kerkhof Team De voorsprong 496
  • 139 Ivo Oude Elferink Team RTC Twente 491
  • 140 Marco Van Schijndel Team vunvru 490
  • 141 Christian Timmers Team Cyclingfanatics 488
  • 142 Mike Hooiveld Team de rambam 482
  • 143 Gerard Van Der Wal Team Roodwitblauw 481
  • 144 Nils Sinschek Team De Jonge Renner 469
  • 145 Jan Duijn Team Teambaas 2.1 464
  • 146 Harm Vonk Team Vonk 462
  • 147 Luuk Rijssemus Team pro cyling dutch 461
  • 148 Daan Van Den Berg Team Utrechtse Heuvelrug Cycling Team 460
  • 149 Maarten Lubbers Team Rijders 454
  • 150 Wouter Diemer Team Midden I 454
  • 151 Ulco Faber Team Watt Cycling Academy 453
  • 152 Harald Guttink Team hargutt 445
  • 153 Arjan Arentsen Team Arentsen 442
  • 154 Christ Arts Team Snoej 440
  • 155 Sander Slager Team Jong & Onbezonnen 437
  • 156 Edo Jonker Team Jonker 1 437
  • 157 Thomas Anseeuw Team Cycling Team Moerbrugge 428
  • 158 Koen De Best Team Simply de Best 427
  • 159 Ted Van Langendijk Team Twin Peaks Cycling 424
  • 160 Jeffrey Van Der Park Team Sagananas 422
  • 161 Christiaan Lubbers Team Lubbers cycling team 417
  • 162 Kevin Eefting Team Joytime Grolloo 417
  • 163 Patrick Donker Team PD Cyclingteam 416
  • 164 Jos Meinds Team Eddy 415
  • 165 Tim Van Den Berg Team CycleConcept 411
  • 166 Maarten Van Maldegem Team Van Maldegem - UPC 408
  • 167 Mark Giesken Team MRK_GSKN Cycling. 406
  • 168 Tim Groot Team Lekkur draaie 404
  • 169 Coen Onderwater Team Cons 404
  • 170 Yannick Vrielink Team CT Zutphen 403
  • 171 Bryan Bouwmans Team Rammn 403
  • 172 Niels H Team Pro Victoria 402
  • 173 Michiel Brands Team Michiels rennerkes 401
  • 174 Ralf Ritzen Team De stoempers 396
  • 175 Bjorn Koeman Team Goomboss 391
  • 176 Jesper Rasch Team Mont Ventoux en Alpe d'Huez, Radio Tour van twee tot zes 390
  • 177 Danny Den Hollander Team Kettingkasten 389
  • 178 Björn Bakker Team Team bakker 388
  • 179 Mattijn Brakel Team Monkeybikers 387
  • 180 Barry Van Langen Team BavaLa 382
  • 181 Michael Van Der Geest Team Volharding kleppers 379
  • 182 Jos Koop Team Aardappeljagers 379
  • 183 Ivo Van Waardenburg Team IvovW 378
  • 184 Robbert-jan Mol Team westfrisia! 378
  • 185 Roy Duijvesteijn Team Team Bolt 376
  • 186 Christiaan Grigoleit Team Chriscross 375
  • 187 Jurgen Van Trijp Team De koffierijders 374
  • 188 Daniël Wouters Team Castelli Shimano 367
  • 189 Jannie Dreessen Team d'n Egte Baroudeur 363
  • 190 Cornelius Van Ooijen Team Coks sterrenteam 358
  • 191 Ralph Strijbos Team RS cycling team 354
  • 192 Sander Vreugdenhil Team SanderV 351
  • 193 Frits Van Hoefelen Team Roflol Yolo 351
  • 194 Stephan Van Der Aa Team De Puintrappers 351
  • 195 Tristan Groot Team Cycling Club Monkey town 348
  • 196 Eloy Raas Team Razia 347
  • 197 Arie De Jong Team sterren 346
  • 198 Menno Van Der Keur Team CT Benvenuti 340
  • 199 Ralf Van Oosterhout Team Cop Tompetitie 335
  • 200 Bertus Roeleveld Team Bert43 321
  • 201 Bart Mutsters Team Bart Muts 320
  • 202 Jody Jochems Team Full Gazz 316
  • 203 Bas Seldenrijk Team Baas Bas 315
  • 204 Jan Willem Stal Team Teambaas JW 308
  • 205 Pieter Wagenaar Team CC Curltuur 308
  • 206 Remco Rijerkerk Team WV de Toekomst 306
  • 207 Rob Nijmeijer Team Robbber 302
  • 208 Dylan Van Zijl Team Dvz1994 291
  • 209 Anita Van Wijk Team Gruppo Grunto 284
  • 210 Rahim Vlasblom Team TeamRV 280
  • 211 Joris De Boer Team Prosquadra Giorgio di Boero 278
  • 212 Willie De Wal Team Ride for joy 273
  • 213 Dylan Bouwmans Team Beunhazen 273
  • 214 Lars Van Den Berg Team Lamatho 262
  • 215 Rafael Stoker Team De toerfietsers 261
  • 216 Twan Poels Team Makelaardij Twan Poels 261
  • 217 Sam Looman Team Achterhoek 2000 258
  • 218 Patrick Toonen Team Peter Post Forever 258
  • 219 Brian Bentert Team Brian Cycling Team 255
  • 220 Jelle De Jong Team Hop Hop 254
  • 221 Julian Dubbeld Team Stalpoten 249
  • 222 Bastiaan De Blom Team WV Eemland junioren 249
  • 223 Bas Schoenman Team Team Bas 247
  • 224 Koen Van Helvoirt Team Piet Postduif BV 244
  • 225 Test Test Team test 243
  • 226 Alfred Mol Team de mollies 241
  • 227 Silvan Buis Team Henkenbrigade 239
  • 228 Thomas Rieff Team Reefke 233
  • 229 Max Van Overbeek Team MaxvanOverbeek 232
  • 230 Sander Kruissink Team Crankzinnig 229
  • 231 Harm De Vries Team Harmful Gladiators 229
  • 232 Arthur Van Dam Team WPGAmsterdam 225
  • 233 Querian Eijgensteijn Team USCC 223
  • 234 Sythe Veenje Team Most 'm flikk'n 222
  • 235 Thijs Blaisse Team D'r an is d'r an en d'r af is d'r af 221
  • 236 Matthijs Delen Team Chasepatat 218
  • 237 Roy Eefting Team 3eft1ng 217
  • 238 Sam Schuitemaker Team Beet-It 214
  • 239 Patrick Scholman Team PSN Cyclingteam 213
  • 240 Eric Mooij Team Racing Berry's 210
  • 241 Bjorn De Ruyter Team cavaliere 209
  • 242 Dennis Van Putten Team Geina Heroes 208
  • 243 Yannick Detant Team Team NHB Development 208
  • 244 Sander Jonkers Team BobbieTraksels 204
  • 245 Arian Oosthoek Team Squadra di Basso 196
  • 246 Jeroen Meijers Team Nie plooien 193
  • 247 Esthelle Lindenburg Team Pebbles 187
  • 248 Stefan Smeets Team Zizoulafrance 186
  • 249 Juul Nagengast Team Peddelaars 186
  • 250 Ellen Borghuis Team Danoontje Power 184
  • 251 Bram Van Der Zwet Team bramie500 182
  • 252 Eli Goldenberg Team De regel van ... 179
  • 253 Bernard Maandag Team Bloody monday 176
  • 254 Roderick Tingen Team Team TingTing 173
  • 255 Arie Van't Team Flakkee 171
  • 256 Piet De Vries Team Bonanza 166
  • 257 Mart Muskens Team Heesbeense pedaalridders 166
  • 258 Bas Mol Team BAS 166
  • 259 Guido Van Gelder Team Van't Padje 160
  • 260 Karin Bouma Team the honest ones 159
  • 261 Mark Bakker Team Bakker cycling 155
  • 262 Yvonne Esselaar Team fietsers 146
  • 263 Marco Kuijvenhoven Team Schouten Accountants 139
  • 264 Ramon Van Bokhoven Team De losse pols 139
  • 265 Dennis Ocké Team Wielersite Zeeuws Vlaanderen Cycling Team 137
  • 266 Coen Rijpma Team Aubisque 132
  • 267 Eddy Leis Team Eddy speed 127
  • 268 Roel Van Wijk Team Administratiekantoor Anypart 123
  • 269 John Van Heteren Team JVH93 120
  • 270 Erik Van Wijk Team Team Electromax 119
  • 271 David Van Dam Team Rebedebie 116
  • 272 Raymond Koolbergen Team Koolies 97
  • 273 Bjorn Velding Team Velding Cycling Team 94
  • 274 Neville Groot Team CCMT 93
  • 275 Melvin Bos Team Debuut 89
  • 276 Andries2 Reitsma2 Team Andries 70
  • 277 Pascal Aandewiel Team Wielrennen wielrennen wielrennen 66
  • 278 Rody Kroon Team Bakterniksvan.nl 66
  • 279 Andre Brusse Team Andre Brusse 53
  • 280 Sybren Van Dokkum Team De wilde renner 45
  • 281 Hendruk Boersma Team weewew 43
  • 282 Andries Reitsma Team Flyers 32
Ploeguitslag
  • 1 Erwin Brilleman Team Briljanti 326
  • 2 Wesley Pieterse Team Pieterse Cycling Team 274
  • 3 Leonie Nap Team The A-team 268
  • 4 Carlo Dekker Team Beetje Swag Boys 266
  • 5 Olaf Adam Team Wim Hendriks 255
  • 6 Lennart Withaar Team Lewi Cycling Team 250
  • 7 Peter Schulting Team Dakduif 246
  • 8 Olaf Smit Team No ma'am keuningen 240
  • 9 Dick Ariesen Team Team mardi 232
  • 10 Leon Van Bon Team Top-team 223
  • 11 Bob Olieslagers Team WV 'de losse pols' 221
  • 12 Isaac De Kleijn Team GFI 218
  • 13 Rick Ottema Team #BDCT 217
  • 14 Stephan Bakker Team Vedettes 215
  • 15 Herman Ten Kate Team Houtje-touwtje 213
  • 16 Wessel Zennipman Team KV procycling 205
  • 17 Ringo Dubois Team Epolinaris 202
  • 18 Folkert Oostra Team Dumplings 196
  • 19 Bernt Hamers Team The greenmachine 194
  • 20 Jurriaan Vos Team jurriaan 194
  • 21 Martin Kelderman Team De heer 192
  • 22 Stijn Michielse Team Team Klimgeit 192
  • 23 Olaf Oussoren Team Toppers 190
  • 24 Tobias Van Den Broek Team superpower 190
  • 25 Martin Den Hengst Team Inzweter 190
  • 26 Patrick Van Nunen Team PatjessssCyclingTeam 190
  • 27 Gerald Scheffer Team DeMeye 188
  • 28 Stef Krul Team Schapen 186
  • 29 Jarno Gmelich Meijling Team Oranje boven 183
  • 30 Michaël De Jong Team Capoeira 178
  • 31 Peter Nederlof Team Peter Nederlof 176
  • 32 Daan Van Den Berg Team VDB4EVER 173
  • 33 Erik Visser Team Ghostrider 173
  • 34 Stefan Wolffenbuttel Team Het is koers! 171
  • 35 Michael Van Der Geest Team Volharding kleppers 170
  • 36 Menno Van Der Keur Team CT Benvenuti 170
  • 37 Alex Mengoulas Team Sparta Racingteam 170
  • 38 Peter Merx Team Weekend Warriors 170
  • 39 Etienne Van Empel Team Chasse Patate 170
  • 40 Harrie Brummel Team FABIAN CANCELLARA 168
  • 41 Danny Kroeze Team WV Eemland 168
  • 42 Arie De Jong Team Met dat vingertje 168
  • 43 Sylvia Brilleman Team Sylvies 168
  • 44 Mark Jansen Team Casawolfskuil 166
  • 45 Abe Celi Team TWC de Lekke Ketting 166
  • 46 Dennis Boskers Team Cyclingteam alteveer 161
  • 47 Lars Olde Meierink Team Hard Fietsen Team 160
  • 48 Mart Menger Team TandjeHoger 160
  • 49 Thijs Roelen Team De Vliegende Panters 158
  • 50 Martijn Claasen Team Claas 158
  • 51 Paul Moerland Team 0168 157
  • 52 Adjo Verdick Team Knibbelaars 154
  • 53 Jordy Wouters Team GuttecovenCycling 154
  • 54 Jorn Duwel Team Duwel 153
  • 55 Michael Kerkhof Team Panache 152
  • 56 Tim Ariesen Team Ariesen Academy 149
  • 57 Jelle Johannink Team Stoempe 148
  • 58 Tim Koote Team Teamkatusha 147
  • 59 Michael Van Der Geest Team Volharding 146
  • 60 Marco Dormans Team Dormans 145
  • 61 Luc Grefte Team Tramadol squad 143
  • 62 Youri IJnsen Team PuntenTestTeam 143
  • 63 Mart Van De Ven Team MartvandeVen98 142
  • 64 David Dekker Team Team Magicreme 141
  • 65 Lars Akkermans Team Team de Derny 140
  • 66 Daan Van Den Berg Team Utrechtse Heuvelrug Cycling Team 140
  • 67 Patrick Kok Team chelsea 11 140
  • 68 Matthijs Bijlsma Team Cycling Maniacs 140
  • 69 Martijn Dijkstra Team Lieveropdekantdanophetstrand 140
  • 70 Rudy Botter Team 1992 140
  • 71 Wouter Diemer Team Midden I 140
  • 72 Jens Kleijburg Team জয় 138
  • 73 Gerwin Smit Team Dukes 138
  • 74 Xaf Houwers Team Kanjers voor kanjers cyclingteam 134
  • 75 Nils Peters Team Neles cycling team 133
  • 76 Sjarel Soudant Team TEAM MONTE GRAPPA 132
  • 77 Jeroen Wijngaard Team Wijnrijders 131
  • 78 Giel Stam Team Keine Ahnung 131
  • 79 Sander Vreugdenhil Team SanderV 130
  • 80 Jan Kerkhof Team De voorsprong 130
  • 81 Gerke Van Dekken Team Kop der veur! 130
  • 82 Gerard Van Der Wal Team Roodwitblauw 130
  • 83 Cornelius Van Ooijen Team Coks sterrenteam 128
  • 84 Roy Zwier Team D'r op en d'r over 127
  • 85 Jasper Van Den Broek Team JarWar 126
  • 86 Cees Bol Team Kleins 123
  • 87 Martijn Tusveld Team team tus 123
  • 88 Sjors Handgraaf Team Kamikaze CT 121
  • 89 Mark Everts Team Markfighters 120
  • 90 Harm Vonk Team Vonk 120
  • 91 Harald Guttink Team hargutt 120
  • 92 Jos Koop Team Aardappeljagers 119
  • 93 Thijs Blaisse Team D'r an is d'r an en d'r af is d'r af 118
  • 94 David Dekker Team GIHIMTZMN 118
  • 95 Andreas Verwaal Team De verroeste fruitautomaat 116
  • 96 Tim Van Den Berg Team CycleConcept 114
  • 97 Jari Kampjes Team Kampjes 113
  • 98 Jelle Van Der Zwaag Team t'pedaaltsje 113
  • 99 Ludo Koen Team Parijs is nog ver! 112
  • 100 Stefan Smeets Team Zizoulafrance 112
  • 101 Bauke Bouwstra Team Mayonaise 110
  • 102 Matthijs Bunnik Team Team hup 110
  • 103 Luuk Rijssemus Team pro cyling dutch 110
  • 104 Mark Van Der Linden Team TheRivet.CC 110
  • 105 Sjoerd Bax Team Team Rocket 110
  • 106 Ruben Versloot Team Racing Ruben 108
  • 107 Danny Den Hollander Team Kettingkasten 108
  • 108 Jorrit Jongbloed Team Gaul! Cycling for Warchild powered By Jorrit 108
  • 109 Marc Kivits Team Team invicta 108
  • 110 Marco Doets Team Doetsie 108
  • 111 Björn Bakker Team Team bakker 108
  • 112 Kelvin Dekker Team KelvinDekeerDreamteam 108
  • 113 Ulco Faber Team Watt Cycling Academy 108
  • 114 Marco Van Schijndel Team vunvru 108
  • 115 Mike Van Der Ham Team De hammetjes 106
  • 116 Tim Van Der Horst Team Timsa 105
  • 117 Tristan Groot Team Cycling Club Monkey town 104
  • 118 Sander Hendrickx Team WV de snelle mannen 103
  • 119 Bertus Roeleveld Team Bert43 102
  • 120 Xander Kalk Team Wsv xander 101
  • 121 Joeri Hennipman Team Hennip 101
  • 122 Martijn Tiersma Team Imbatidimentum 101
  • 123 Dennis Been Team Wielerauto Borculo 100
  • 124 Tim Bonsen Team TopTeamTim 99
  • 125 Jan Duijn Team Teambaas 2.1 99
  • 126 Ivo Oude Elferink Team RTC Twente 97
  • 127 Youri IJnsen Team DeSpecialisten.nl 97
  • 128 Martin Van Den Bosch Team Team WielerFlits 96
  • 129 Pepijn Ter Bekke Team Hero Cycling Team 93
  • 130 Harry Ruiterkamp Team Ted de la Koers 93
  • 131 Thomas Anseeuw Team Cycling Team Moerbrugge 93
  • 132 Bram De Kort Team JustFun 92
  • 133 Tristan Vlijm Team WV Hulshorst 92
  • 134 Mike Nunspeet Team Een bonk macht 92
  • 135 Alex Lamers Team Lamers Equipe 91
  • 136 Jelle Nieuwpoort Team TheBoys 91
  • 137 Simon Wekema Team Topselectie 90
  • 138 Christian Timmers Team Cyclingfanatics 89
  • 139 Jeroen Gerritsen Team DX Cycling 89
  • 140 Jordy Buskermolen Team Buskie 88
  • 141 Arie De Jong Team sterren 88
  • 142 Sven Gmelich Meijling Team Svennies 88
  • 143 Ivo Van Waardenburg Team IvovW 88
  • 144 Christiaan Grigoleit Team Chriscross 86
  • 145 Silvan Buis Team Henkenbrigade 83
  • 146 Lorenzo Harbers Team Team Gladiator 83
  • 147 Jelle Groot Team Di grande jr cylingteam 82
  • 148 Jos Meinds Team Eddy 82
  • 149 Jurgen Van Trijp Team De koffierijders 82
  • 150 Tim Meusen Team TWC Het Snelle Wiel 82
  • 151 HMM Bode Team HMM CT 80
  • 152 Sander Slager Team Jong & Onbezonnen 80
  • 153 Mark Giesken Team MRK_GSKN Cycling. 80
  • 154 Gert-Jan Bosman Team CT Halve Baan 80
  • 155 Test Test Team test 80
  • 156 Tim Groot Team Lekkur draaie 78
  • 157 Lotte Egberts Team Drenthe Development 78
  • 158 Christ Arts Team Snoej 77
  • 159 Daan Ottevanger Team Ottevanger racing 76
  • 160 Jd West Team West 76
  • 161 Nils Sinschek Team De Jonge Renner 76
  • 162 Arjan Arentsen Team Arentsen 75
  • 163 Arie Van't Team Flakkee 75
  • 164 Jannie Dreessen Team d'n Egte Baroudeur 74
  • 165 Cas Van Trierum Team Poa 73
  • 166 Jesper Rasch Team Mont Ventoux en Alpe d'Huez, Radio Tour van twee tot zes 70
  • 167 Michiel Brands Team Michiels rennerkes 70
  • 168 Koen De Best Team Simply de Best 69
  • 169 Daniël Wouters Team Castelli Shimano 69
  • 170 Maarten Van Maldegem Team Van Maldegem - UPC 65
  • 171 Bas Seldenrijk Team Bas boven Baas 64
  • 172 Leon Van Diemen Team Big L Cycling 64
  • 173 Mike Hooiveld Team de rambam 63
  • 174 Matthijs Dijkstra Team Tandje Hoger 63
  • 175 Snelle Jelle Team Hop Hop 63
  • 176 Rob Nijmeijer Team Robbber 63
  • 177 Mattijn Brakel Team Monkeybikers 62
  • 178 Shirley Van De Voort Team TeamS 62
  • 179 Jan Willem Stal Team Teambaas JW 62
  • 180 Pieter Wagenaar Team CC Curltuur 62
  • 181 Rahim Vlasblom Team TeamRV 62
  • 182 Coen Onderwater Team Cons 61
  • 183 Niels H Team Pro Victoria 60
  • 184 Kevin Van Der Horst Team Stapvoets 60
  • 185 Sythe Veenje Team Most 'm flikk'n 60
  • 186 Mick Janssen Team Legendes 60
  • 187 Arthur Van Dam Team WPGAmsterdam 59
  • 188 Larissa Havik Team Cycling Team 56
  • 189 Harm De Vries Team Harmful Gladiators 55
  • 190 Dennis Vugts Team TWC de kampioenen 55
  • 191 Bjorn Koeman Team Goomboss 55
  • 192 Brian Bentert Team Brian Cycling Team 54
  • 193 Bart Mutsters Team Bart Muts 54
  • 194 Dennis Van Putten Team Geina Heroes 54
  • 195 Bas Schoenman Team Team Bas 53
  • 196 Juul Nagengast Team Peddelaars 53
  • 197 Ralf Ritzen Team De stoempers 52
  • 198 Willie De Wal Team Ride for joy 51
  • 199 Sander Jonkers Team BobbieTraksels 50
  • 200 Ellen Borghuis Team Danoontje Power 50
  • 201 Sem De Koning Team Lo Squalo dello stretto 49
  • 202 Robbert-jan Mol Team westfrisia! 49
  • 203 Christiaan Lubbers Team Lubbers cycling team 48
  • 204 John Van Heteren Team JVH93 47
  • 205 Stefan De Kok Team East Bay Hills 45
  • 206 Raymond Koolbergen Team Koolies 40
  • 207 Roel Van Wijk Team Administratiekantoor Anypart 40
  • 208 Rutger Johannink Team Jopie LS 36
  • 209 Barry Van Langen Team BavaLa 33
  • 210 Jody Jochems Team Full Gazz 33
  • 211 Roy Duijvesteijn Team Team Bolt 33
  • 212 Bas Seldenrijk Team Baas Bas 33
  • 213 Sam Looman Team Achterhoek 2000 32
  • 214 Bernard Maandag Team Bloody monday 32
  • 215 Dylan Van Zijl Team Dvz1994 32
  • 216 Patrick Donker Team PD Cyclingteam 32
  • 217 Lars Van Den Berg Team Lamatho 32
  • 218 Kevin Eefting Team Joytime Grolloo 32
  • 219 Koen Van Helvoirt Team Piet Postduif BV 31
  • 220 Jeroen Meijers Team Nie plooien 31
  • 221 Twan Poels Team Makelaardij Twan Poels 31
  • 222 Mark Bakker Team Bakker cycling 30
  • 223 Eli Goldenberg Team De regel van ... 29
  • 224 Dylan Bouwmans Team Beunhazen 28
  • 225 Bryan Bouwmans Team Rammn 28
  • 226 Stephan Van Der Aa Team De Puintrappers 28
  • 227 Maarten Lubbers Team Rijders 28
  • 228 Jeffrey Van Der Park Team Sagananas 28
  • 229 Alfred Mol Team de mollies 28
  • 230 Frits Van Hoefelen Team Roflol Yolo 27
  • 231 Querian Eijgensteijn Team USCC 26
  • 232 Neville Groot Team CCMT 26
  • 233 Anita Van Wijk Team Gruppo Grunto 26
  • 234 Max Van Overbeek Team MaxvanOverbeek 24
  • 235 Marco Kuijvenhoven Team Schouten Accountants 22
  • 236 Bastiaan De Blom Team WV Eemland junioren 21
  • 237 Dennis Ocké Team Wielersite Zeeuws Vlaanderen Cycling Team 20
  • 238 Esthelle Lindenburg Team Pebbles 20
  • 239 Eddy Leis Team Eddy speed 20
  • 240 Remco Rijerkerk Team WV de Toekomst 17
  • 241 Edo Jonker Team Jonker 1 17
  • 242 Rik Wielink Team Wv De Ijsselaar 15
  • 243 David Van Dam Team Rebedebie 14
  • 244 Ted Van Langendijk Team Twin Peaks Cycling 13
  • 245 Julian Dubbeld Team Stalpoten 13
  • 246 Karin Bouma Team the honest ones 9
  • 247 Bjorn Velding Team Velding Cycling Team 6
  • 248 Thomas Rieff Team Reefke 6
  • 249 Andre Brusse Team Andre Brusse 5
  • 250 Joris De Boer Team Prosquadra Giorgio di Boero 5
  • 251 Ralph Strijbos Team RS cycling team 5
  • 252 Melvin Bos Team Debuut 5
  • 253 Roy Eefting Team 3eft1ng 4
  • 254 Bjorn De Ruyter Team cavaliere 4
  • 255 Patrick Toonen Team Peter Post Forever 4
  • 256 Rody Kroon Team Bakterniksvan.nl 4
  • 257 Sander Kruissink Team Crankzinnig 4
  • 258 Yvonne Esselaar Team fietsers 4
  • 259 Mart Muskens Team Heesbeense pedaalridders 3
  • 260 Sybren Van Dokkum Team De wilde renner 3
  • 261 Patrick Scholman Team PSN Cyclingteam 2
  • 262 Matthijs Delen Team Chasepatat 2
  • 263 Yannick Detant Team Team NHB Development 2
  • 264 Yannick Vrielink Team CT Zutphen 0
  • 265 Bas Mol Team BAS 0
  • 266 Arian Oosthoek Team Squadra di Basso 0
  • 267 Erik Van Wijk Team Team Electromax 0
  • 268 Guido Van Gelder Team Van't Padje 0
  • 269 Eric Mooij Team Racing Berry's 0
  • 270 Sam Schuitemaker Team Beet-It 0
  • 271 Ramon Van Bokhoven Team De losse pols 0
  • 272 Rafael Stoker Team De toerfietsers 0
Individuele uitslag
  • 1 Lennart Withaar Team Lewi Cycling Team 250
  • 2 Carlo Dekker Team Beetje Swag Boys 180
  • 3 Olaf Smit Team No ma'am keuningen 180
  • 4 Michael Van Der Geest Team Volharding kleppers 170
  • 5 Olaf Adam Team Wim Hendriks 170
  • 6 Menno Van Der Keur Team CT Benvenuti 170
  • 7 Jarno Gmelich Meijling Team Oranje boven 150
  • 8 Herman Ten Kate Team Houtje-touwtje 150
  • 9 Leonie Nap Team The A-team 150
  • 10 Dick Ariesen Team Team mardi 150
  • 11 Wesley Pieterse Team Pieterse Cycling Team 150
  • 12 Erwin Brilleman Team Briljanti 150
  • 13 Ringo Dubois Team Epolinaris 150
  • 14 Tristan Groot Team Cycling Club Monkey town 100
  • 15 Stefan Smeets Team Zizoulafrance 100
  • 16 Alex Mengoulas Team Sparta Racingteam 100
  • 17 Thijs Blaisse Team D'r an is d'r an en d'r af is d'r af 100
  • 18 Leon Van Bon Team Top-team 100
  • 19 Jan Kerkhof Team De voorsprong 100
  • 20 Erik Visser Team Ghostrider 100
  • 21 Bertus Roeleveld Team Bert43 100
  • 22 Peter Schulting Team Dakduif 100
  • 23 Cornelius Van Ooijen Team Coks sterrenteam 100
  • 24 Dennis Boskers Team Cyclingteam alteveer 80
  • 25 Danny Den Hollander Team Kettingkasten 80
  • 26 Peter Nederlof Team Peter Nederlof 80
  • 27 Giel Stam Team Keine Ahnung 80
  • 28 Jorrit Jongbloed Team Gaul! Cycling for Warchild powered By Jorrit 80
  • 29 Pepijn Ter Bekke Team Hero Cycling Team 80
  • 30 Martijn Tusveld Team team tus 80
  • 31 Lars Olde Meierink Team Hard Fietsen Team 80
  • 32 Andreas Verwaal Team De verroeste fruitautomaat 80
  • 33 Björn Bakker Team Team bakker 80
  • 34 Rick Ottema Team #BDCT 80
  • 35 Lars Akkermans Team Team de Derny 80
  • 36 Marco Doets Team Doetsie 80
  • 37 Matthijs Bijlsma Team Cycling Maniacs 80
  • 38 Daan Van Den Berg Team Utrechtse Heuvelrug Cycling Team 80
  • 39 Sander Slager Team Jong & Onbezonnen 80
  • 40 Jos Meinds Team Eddy 80
  • 41 Ruben Versloot Team Racing Ruben 80
  • 42 Sander Vreugdenhil Team SanderV 80
  • 43 Youri IJnsen Team PuntenTestTeam 80
  • 44 Folkert Oostra Team Dumplings 80
  • 45 Wessel Zennipman Team KV procycling 80
  • 46 Jelle Johannink Team Stoempe 80
  • 47 Tim Van Der Horst Team Timsa 80
  • 48 David Dekker Team Team Magicreme 80
  • 49 Michaël De Jong Team Capoeira 80
  • 50 Kelvin Dekker Team KelvinDekeerDreamteam 80
  • 51 Thomas Anseeuw Team Cycling Team Moerbrugge 80
  • 52 Gerke Van Dekken Team Kop der veur! 80
  • 53 Xaf Houwers Team Kanjers voor kanjers cyclingteam 80
  • 54 Peter Merx Team Weekend Warriors 80
  • 55 Mark Everts Team Markfighters 80
  • 56 Isaac De Kleijn Team GFI 80
  • 57 Martijn Dijkstra Team Lieveropdekantdanophetstrand 80
  • 58 Ulco Faber Team Watt Cycling Academy 80
  • 59 Etienne Van Empel Team Chasse Patate 80
  • 60 Olaf Oussoren Team Toppers 80
  • 61 Marc Kivits Team Team invicta 80
  • 62 Patrick Van Nunen Team PatjessssCyclingTeam 80
  • 63 Danny Kroeze Team WV Eemland 80
  • 64 Wouter Diemer Team Midden I 80
  • 65 Michael Van Der Geest Team Volharding 80
  • 66 Jorn Duwel Team Duwel 80
  • 67 Harry Ruiterkamp Team Ted de la Koers 80
  • 68 Thijs Roelen Team De Vliegende Panters 80
  • 69 Martijn Claasen Team Claas 80
  • 70 Bob Olieslagers Team WV 'de losse pols' 80
  • 71 Tobias Van Den Broek Team superpower 80
  • 72 Michael Kerkhof Team Panache 80
  • 73 Gerald Scheffer Team DeMeye 80
  • 74 Stephan Bakker Team Vedettes 80
  • 75 Martin Kelderman Team De heer 80
  • 76 Adjo Verdick Team Knibbelaars 80
  • 77 Patrick Kok Team chelsea 11 80
  • 78 Harrie Brummel Team FABIAN CANCELLARA 80
  • 79 Mark Jansen Team Casawolfskuil 80
  • 80 Abe Celi Team TWC de Lekke Ketting 80
  • 81 Sylvia Brilleman Team Sylvies 80
  • 82 Martin Den Hengst Team Inzweter 80
  • 83 Arie De Jong Team Met dat vingertje 80
  • 84 Jari Kampjes Team Kampjes 80
  • 85 Luc Grefte Team Tramadol squad 80
  • 86 Daan Van Den Berg Team VDB4EVER 80
  • 87 Bernt Hamers Team The greenmachine 80
  • 88 Test Test Team test 80
  • 89 Paul Moerland Team 0168 80
  • 90 Marco Dormans Team Dormans 80
  • 91 HMM Bode Team HMM CT 80
  • 92 Cees Bol Team Kleins 80
  • 93 Silvan Buis Team Henkenbrigade 80
  • 94 Jeroen Gerritsen Team DX Cycling 70
  • 95 Dennis Been Team Wielerauto Borculo 70
  • 96 Jeroen Wijngaard Team Wijnrijders 70
  • 97 Nils Peters Team Neles cycling team 70
  • 98 Mart Menger Team TandjeHoger 70
  • 99 Jesper Rasch Team Mont Ventoux en Alpe d'Huez, Radio Tour van twee tot zes 70
  • 100 Jan Duijn Team Teambaas 2.1 70
  • 101 Stef Krul Team Schapen 70
  • 102 Tim Koote Team Teamkatusha 70
  • 103 Harald Guttink Team hargutt 70
  • 104 Sjarel Soudant Team TEAM MONTE GRAPPA 70
  • 105 Michiel Brands Team Michiels rennerkes 70
  • 106 Christ Arts Team Snoej 70
  • 107 Roy Zwier Team D'r op en d'r over 70
  • 108 Harm Vonk Team Vonk 70
  • 109 Mike Van Der Ham Team De hammetjes 70
  • 110 David Dekker Team GIHIMTZMN 70
  • 111 Stijn Michielse Team Team Klimgeit 70
  • 112 Arie Van't Team Flakkee 70
Oranje trui
  • 1 Alex Mengoulas Team Sparta Racingteam 460
  • 2 Tim Van Der Horst Team Timsa 460
  • 3 Mart Menger Team TandjeHoger 394
  • 4 Mike Van Der Ham Team De hammetjes 394
  • 5 Martin Van Den Bosch Team Team WielerFlits 384
  • 6 Mike Nunspeet Team Een bonk macht 384
  • 7 Sem De Koning Team Lo Squalo dello stretto 384
  • 8 Jelle Van Der Zwaag Team t'pedaaltsje 384
  • 9 Sander Hendrickx Team WV de snelle mannen 380
  • 10 Simon Wekema Team Topselectie 380
  • 11 Mark Everts Team Markfighters 380
  • 12 Frits Van Hoefelen Team Roflol Yolo 380
  • 13 Jasper Van Den Broek Team JarWar 380
  • 14 Gerwin Smit Team Dukes 370
  • 15 Michael Kerkhof Team Panache 360
  • 16 Michaël De Jong Team Capoeira 340
  • 17 Jurriaan Vos Team jurriaan 324
  • 18 Gerald Scheffer Team DeMeye 320
  • 19 Nils Peters Team Neles cycling team 310
  • 20 Jesper Rasch Team Mont Ventoux en Alpe d'Huez, Radio Tour van twee tot zes 310
  • 21 Jarno Gmelich Meijling Team Oranje boven 310
  • 22 Michiel Brands Team Michiels rennerkes 310
  • 23 Roy Zwier Team D'r op en d'r over 310
  • 24 Pepijn Ter Bekke Team Hero Cycling Team 300
  • 25 Mark Van Der Linden Team TheRivet.CC 300
  • 26 Rahim Vlasblom Team TeamRV 300
  • 27 Rafael Stoker Team De toerfietsers 300
  • 28 Jordy Buskermolen Team Buskie 300
  • 29 Mike Hooiveld Team de rambam 300
  • 30 Lars Akkermans Team Team de Derny 300
  • 31 Jody Jochems Team Full Gazz 300
  • 32 Mark Giesken Team MRK_GSKN Cycling. 300
  • 33 Marco Doets Team Doetsie 300
  • 34 Matthijs Bijlsma Team Cycling Maniacs 300
  • 35 Yannick Vrielink Team CT Zutphen 300
  • 36 Patrick Donker Team PD Cyclingteam 300
  • 37 Ruben Versloot Team Racing Ruben 300
  • 38 Jelle Groot Team Di grande jr cylingteam 300
  • 39 Barry Van Langen Team BavaLa 300
  • 40 Sam Schuitemaker Team Beet-It 300
  • 41 Gerke Van Dekken Team Kop der veur! 300
  • 42 Arian Oosthoek Team Squadra di Basso 300
  • 43 Sven Gmelich Meijling Team Svennies 300
  • 44 Peter Merx Team Weekend Warriors 300
  • 45 Sam Looman Team Achterhoek 2000 300
  • 46 Bryan Bouwmans Team Rammn 300
  • 47 Edo Jonker Team Jonker 1 300
  • 48 Jeffrey Van Der Park Team Sagananas 300
  • 49 Larissa Havik Team Cycling Team 300
  • 50 Querian Eijgensteijn Team USCC 300
  • 51 Sjoerd Bax Team Team Rocket 300
  • 52 Cas Van Trierum Team Poa 300
  • 53 Alex Lamers Team Lamers Equipe 300
  • 54 Carlo Dekker Team Beetje Swag Boys 300
  • 55 Coen Onderwater Team Cons 300
  • 56 Martijn Tiersma Team Imbatidimentum 300
  • 57 Xander Kalk Team Wsv xander 300
  • 58 Ralph Strijbos Team RS cycling team 300
  • 59 Eloy Raas Team Razia 300
  • 60 Patrick Van Nunen Team PatjessssCyclingTeam 300
  • 61 Danny Kroeze Team WV Eemland 300
  • 62 Bauke Bouwstra Team Mayonaise 300
  • 63 Julian Dubbeld Team Stalpoten 300
  • 64 Jorn Duwel Team Duwel 300
  • 65 Jens Kleijburg Team জয় 300
  • 66 Harry Ruiterkamp Team Ted de la Koers 300
  • 67 Maarten Van Maldegem Team Van Maldegem - UPC 300
  • 68 Ted Van Langendijk Team Twin Peaks Cycling 300
  • 69 Bart Mutsters Team Bart Muts 300
  • 70 Bob Olieslagers Team WV 'de losse pols' 300
  • 71 Tobias Van Den Broek Team superpower 300
  • 72 Kevin Van Der Horst Team Stapvoets 300
  • 73 Ralf Van Oosterhout Team Cop Tompetitie 300
  • 74 Jd West Team West 300
  • 75 Jelle Nieuwpoort Team TheBoys 300
  • 76 Joris De Boer Team Prosquadra Giorgio di Boero 300
  • 77 Matthijs Dijkstra Team Tandje Hoger 300
  • 78 Martin Kelderman Team De heer 300
  • 79 Matthijs Bunnik Team Team hup 300
  • 80 Patrick Kok Team chelsea 11 300
  • 81 Sylvia Brilleman Team Sylvies 300
  • 82 Patrick Toonen Team Peter Post Forever 300
  • 83 Arie De Jong Team Met dat vingertje 300
  • 84 Jari Kampjes Team Kampjes 300
  • 85 Daan Van Den Berg Team VDB4EVER 300
  • 86 Olaf Smit Team No ma'am keuningen 300
  • 87 Tim Bonsen Team TopTeamTim 300
  • 88 HMM Bode Team HMM CT 300
  • 89 Max Van Overbeek Team MaxvanOverbeek 300
  • 90 Wesley Pieterse Team Pieterse Cycling Team 294
  • 91 Erwin Brilleman Team Briljanti 294
  • 92 Jeroen Gerritsen Team DX Cycling 290
  • 93 Kevin Eefting Team Joytime Grolloo 270
  • 94 Ralf Ritzen Team De stoempers 260
  • 95 Stephan Bakker Team Vedettes 260
  • 96 Stefan Wolffenbuttel Team Het is koers! 260
  • 97 Stef Krul Team Schapen 250
  • 98 Christiaan Lubbers Team Lubbers cycling team 240
  • 99 Bram De Kort Team JustFun 240
  • 100 Arjan Arentsen Team Arentsen 240
  • 101 Roy Duijvesteijn Team Team Bolt 240
  • 102 Gerard Van Der Wal Team Roodwitblauw 240
  • 103 Tristan Vlijm Team WV Hulshorst 230
  • 104 Ivo Oude Elferink Team RTC Twente 230
  • 105 Mick Janssen Team Legendes 200
  • 106 Maarten Lubbers Team Rijders 200
  • 107 Rob Nijmeijer Team Robbber 200
  • 108 Wessel Zennipman Team KV procycling 200
  • 109 Isaac De Kleijn Team GFI 200
  • 110 Michael Van Der Geest Team Volharding 200
  • 111 Leon Van Diemen Team Big L Cycling 200
  • 112 Martijn Claasen Team Claas 200
  • 113 Mark Bakker Team Bakker cycling 200
  • 114 Daan Ottevanger Team Ottevanger racing 200
  • 115 Peter Schulting Team Dakduif 200
  • 116 Marco Dormans Team Dormans 200
  • 117 Andre Brusse Team Andre Brusse 200
  • 118 Koen Van Helvoirt Team Piet Postduif BV 200
  • 119 Cornelius Van Ooijen Team Coks sterrenteam 200
  • 120 Bas Seldenrijk Team Baas Bas 200
  • 121 Giel Stam Team Keine Ahnung 180
  • 122 Lennart Withaar Team Lewi Cycling Team 180
  • 123 Rutger Johannink Team Jopie LS 180
  • 124 Jeroen Wijngaard Team Wijnrijders 170
  • 125 David Dekker Team GIHIMTZMN 170
  • 126 Ludo Koen Team Parijs is nog ver! 164
  • 127 Rick Ottema Team #BDCT 160
  • 128 David Dekker Team Team Magicreme 160
  • 129 Bastiaan De Blom Team WV Eemland junioren 160
  • 130 Esthelle Lindenburg Team Pebbles 160
  • 131 Eddy Leis Team Eddy speed 160
  • 132 Dennis Ocké Team Wielersite Zeeuws Vlaanderen Cycling Team 160
  • 133 Adjo Verdick Team Knibbelaars 130
  • 134 Dennis Been Team Wielerauto Borculo 110
  • 135 Tim Meusen Team TWC Het Snelle Wiel 100
  • 136 Dennis Boskers Team Cyclingteam alteveer 100
  • 137 Tristan Groot Team Cycling Club Monkey town 100
  • 138 Youri IJnsen Team DeSpecialisten.nl 100
  • 139 Lorenzo Harbers Team Team Gladiator 100
  • 140 Stefan De Kok Team East Bay Hills 100
  • 141 Gert-Jan Bosman Team CT Halve Baan 100
  • 142 Koen De Best Team Simply de Best 100
  • 143 Mart Van De Ven Team MartvandeVen98 100
  • 144 Rik Wielink Team Wv De Ijsselaar 100
  • 145 Dennis Vugts Team TWC de kampioenen 100
  • 146 Joeri Hennipman Team Hennip 100
  • 147 Melvin Bos Team Debuut 100
  • 148 Bjorn Velding Team Velding Cycling Team 100
  • 149 Dick Ariesen Team Team mardi 94
  • 150 Leonie Nap Team The A-team 94
  • 151 Stijn Michielse Team Team Klimgeit 94
  • 152 Sjarel Soudant Team TEAM MONTE GRAPPA 90
  • 153 Peter Nederlof Team Peter Nederlof 84
  • 154 Andreas Verwaal Team De verroeste fruitautomaat 84
  • 155 Mattijn Brakel Team Monkeybikers 84
  • 156 Bas Seldenrijk Team Bas boven Baas 84
  • 157 Sjors Handgraaf Team Kamikaze CT 84
  • 158 Daniël Wouters Team Castelli Shimano 84
  • 159 Folkert Oostra Team Dumplings 84
  • 160 Jelle Johannink Team Stoempe 84
  • 161 Marco Van Schijndel Team vunvru 84
  • 162 Christian Timmers Team Cyclingfanatics 84
  • 163 Bernt Hamers Team The greenmachine 84
  • 164 Robbert-jan Mol Team westfrisia! 84
  • 165 Tim Koote Team Teamkatusha 80
  • 166 Jordy Wouters Team GuttecovenCycling 80
  • 167 Christ Arts Team Snoej 80
  • 168 Harm Vonk Team Vonk 80
  • 169 Sander Slager Team Jong & Onbezonnen 70
  • 170 Xaf Houwers Team Kanjers voor kanjers cyclingteam 70
  • 171 Ulco Faber Team Watt Cycling Academy 70
  • 172 Anita Van Wijk Team Gruppo Grunto 70
  • 173 Shirley Van De Voort Team TeamS 70
  • 174 Bjorn Koeman Team Goomboss 70
  • 175 Rudy Botter Team 1992 70
  • 176 Sander Kruissink Team Crankzinnig 70
  • 177 Michael Van Der Geest Team Volharding kleppers 10
  • 178 Jan Duijn Team Teambaas 2.1 10
  • 179 Olaf Adam Team Wim Hendriks 10
  • 180 Arie Van't Team Flakkee 10
  • 181 Herman Ten Kate Team Houtje-touwtje 10
  • 182 Harald Guttink Team hargutt 10
  • 183 Ringo Dubois Team Epolinaris 10
  • 184 Menno Van Der Keur Team CT Benvenuti 10
Witte trui
  • 1 Alex Mengoulas Team Sparta Racingteam 820
  • 2 Tim Van Der Horst Team Timsa 820
  • 3 Sander Hendrickx Team WV de snelle mannen 580
  • 4 Simon Wekema Team Topselectie 580
  • 5 Mark Everts Team Markfighters 580
  • 6 Frits Van Hoefelen Team Roflol Yolo 580
  • 7 Jasper Van Den Broek Team JarWar 580
  • 8 Michael Kerkhof Team Panache 560
  • 9 Stephan Bakker Team Vedettes 520
  • 10 Pepijn Ter Bekke Team Hero Cycling Team 500
  • 11 Mark Van Der Linden Team TheRivet.CC 500
  • 12 Rahim Vlasblom Team TeamRV 500
  • 13 Rafael Stoker Team De toerfietsers 500
  • 14 Jordy Buskermolen Team Buskie 500
  • 15 Mike Hooiveld Team de rambam 500
  • 16 Lars Akkermans Team Team de Derny 500
  • 17 Jody Jochems Team Full Gazz 500
  • 18 Mark Giesken Team MRK_GSKN Cycling. 500
  • 19 Marco Doets Team Doetsie 500
  • 20 Matthijs Bijlsma Team Cycling Maniacs 500
  • 21 Yannick Vrielink Team CT Zutphen 500
  • 22 Patrick Donker Team PD Cyclingteam 500
  • 23 Nils Peters Team Neles cycling team 500
  • 24 Ruben Versloot Team Racing Ruben 500
  • 25 Mart Menger Team TandjeHoger 500
  • 26 Jesper Rasch Team Mont Ventoux en Alpe d'Huez, Radio Tour van twee tot zes 500
  • 27 Jarno Gmelich Meijling Team Oranje boven 500
  • 28 Jelle Groot Team Di grande jr cylingteam 500
  • 29 Michaël De Jong Team Capoeira 500
  • 30 Barry Van Langen Team BavaLa 500
  • 31 Sam Schuitemaker Team Beet-It 500
  • 32 Gerke Van Dekken Team Kop der veur! 500
  • 33 Arian Oosthoek Team Squadra di Basso 500
  • 34 Sven Gmelich Meijling Team Svennies 500
  • 35 Peter Merx Team Weekend Warriors 500
  • 36 Sam Looman Team Achterhoek 2000 500
  • 37 Bryan Bouwmans Team Rammn 500
  • 38 Edo Jonker Team Jonker 1 500
  • 39 Jeffrey Van Der Park Team Sagananas 500
  • 40 Larissa Havik Team Cycling Team 500
  • 41 Querian Eijgensteijn Team USCC 500
  • 42 Sjoerd Bax Team Team Rocket 500
  • 43 Cas Van Trierum Team Poa 500
  • 44 Alex Lamers Team Lamers Equipe 500
  • 45 Coen Onderwater Team Cons 500
  • 46 Xander Kalk Team Wsv xander 500
  • 47 Ralph Strijbos Team RS cycling team 500
  • 48 Eloy Raas Team Razia 500
  • 49 Patrick Van Nunen Team PatjessssCyclingTeam 500
  • 50 Danny Kroeze Team WV Eemland 500
  • 51 Bauke Bouwstra Team Mayonaise 500
  • 52 Martin Van Den Bosch Team Team WielerFlits 500
  • 53 Mike Nunspeet Team Een bonk macht 500
  • 54 Julian Dubbeld Team Stalpoten 500
  • 55 Jorn Duwel Team Duwel 500
  • 56 Jens Kleijburg Team জয় 500
  • 57 Harry Ruiterkamp Team Ted de la Koers 500
  • 58 Sem De Koning Team Lo Squalo dello stretto 500
  • 59 Maarten Van Maldegem Team Van Maldegem - UPC 500
  • 60 Ted Van Langendijk Team Twin Peaks Cycling 500
  • 61 Bart Mutsters Team Bart Muts 500
  • 62 Bob Olieslagers Team WV 'de losse pols' 500
  • 63 Tobias Van Den Broek Team superpower 500
  • 64 Kevin Van Der Horst Team Stapvoets 500
  • 65 Jelle Van Der Zwaag Team t'pedaaltsje 500
  • 66 Ralf Van Oosterhout Team Cop Tompetitie 500
  • 67 Jd West Team West 500
  • 68 Michiel Brands Team Michiels rennerkes 500
  • 69 Jelle Nieuwpoort Team TheBoys 500
  • 70 Joris De Boer Team Prosquadra Giorgio di Boero 500
  • 71 Matthijs Dijkstra Team Tandje Hoger 500
  • 72 Martin Kelderman Team De heer 500
  • 73 Matthijs Bunnik Team Team hup 500
  • 74 Patrick Kok Team chelsea 11 500
  • 75 Sylvia Brilleman Team Sylvies 500
  • 76 Patrick Toonen Team Peter Post Forever 500
  • 77 Arie De Jong Team Met dat vingertje 500
  • 78 Jari Kampjes Team Kampjes 500
  • 79 Roy Zwier Team D'r op en d'r over 500
  • 80 Daan Van Den Berg Team VDB4EVER 500
  • 81 Olaf Smit Team No ma'am keuningen 500
  • 82 Tim Bonsen Team TopTeamTim 500
  • 83 Mike Van Der Ham Team De hammetjes 500
  • 84 HMM Bode Team HMM CT 500
  • 85 Max Van Overbeek Team MaxvanOverbeek 500
  • 86 Gerald Scheffer Team DeMeye 480
  • 87 Ralf Ritzen Team De stoempers 420
  • 88 Stefan Wolffenbuttel Team Het is koers! 420
  • 89 Mick Janssen Team Legendes 400
  • 90 Christiaan Lubbers Team Lubbers cycling team 400
  • 91 Maarten Lubbers Team Rijders 400
  • 92 Jurriaan Vos Team jurriaan 400
  • 93 Stef Krul Team Schapen 400
  • 94 Rob Nijmeijer Team Robbber 400
  • 95 Wessel Zennipman Team KV procycling 400
  • 96 Bram De Kort Team JustFun 400
  • 97 Arjan Arentsen Team Arentsen 400
  • 98 Roy Duijvesteijn Team Team Bolt 400
  • 99 Carlo Dekker Team Beetje Swag Boys 400
  • 100 Martijn Tiersma Team Imbatidimentum 400
  • 101 Michael Van Der Geest Team Volharding 400
  • 102 Leon Van Diemen Team Big L Cycling 400
  • 103 Gerwin Smit Team Dukes 400
  • 104 Martijn Claasen Team Claas 400
  • 105 Mark Bakker Team Bakker cycling 400
  • 106 Daan Ottevanger Team Ottevanger racing 400
  • 107 Gerard Van Der Wal Team Roodwitblauw 400
  • 108 Marco Dormans Team Dormans 400
  • 109 Andre Brusse Team Andre Brusse 400
  • 110 Koen Van Helvoirt Team Piet Postduif BV 400
  • 111 Cornelius Van Ooijen Team Coks sterrenteam 400
  • 112 Bas Seldenrijk Team Baas Bas 400
  • 113 Jeroen Gerritsen Team DX Cycling 380
  • 114 Rick Ottema Team #BDCT 360
  • 115 Tristan Vlijm Team WV Hulshorst 360
  • 116 Ivo Oude Elferink Team RTC Twente 360
  • 117 Jeroen Wijngaard Team Wijnrijders 320
  • 118 David Dekker Team Team Magicreme 320
  • 119 David Dekker Team GIHIMTZMN 320
  • 120 Bastiaan De Blom Team WV Eemland junioren 320
  • 121 Esthelle Lindenburg Team Pebbles 320
  • 122 Eddy Leis Team Eddy speed 320
  • 123 Dennis Ocké Team Wielersite Zeeuws Vlaanderen Cycling Team 320
  • 124 Wesley Pieterse Team Pieterse Cycling Team 300
  • 125 Erwin Brilleman Team Briljanti 300
  • 126 Dennis Vugts Team TWC de kampioenen 300
  • 127 Bjorn Velding Team Velding Cycling Team 300
  • 128 Giel Stam Team Keine Ahnung 280
  • 129 Kevin Eefting Team Joytime Grolloo 200
  • 130 Isaac De Kleijn Team GFI 200
  • 131 Lennart Withaar Team Lewi Cycling Team 200
  • 132 Peter Schulting Team Dakduif 200
  • 133 Martijn Tusveld Team team tus 200
  • 134 Melvin Bos Team Debuut 200
  • 135 Rutger Johannink Team Jopie LS 180
  • 136 Koen De Best Team Simply de Best 160
  • 137 Tim Meusen Team TWC Het Snelle Wiel 100
  • 138 Dennis Boskers Team Cyclingteam alteveer 100
  • 139 Tristan Groot Team Cycling Club Monkey town 100
  • 140 Youri IJnsen Team DeSpecialisten.nl 100
  • 141 Lorenzo Harbers Team Team Gladiator 100
  • 142 Stefan De Kok Team East Bay Hills 100
  • 143 Gert-Jan Bosman Team CT Halve Baan 100
  • 144 Mart Van De Ven Team MartvandeVen98 100
  • 145 Rik Wielink Team Wv De Ijsselaar 100
  • 146 Joeri Hennipman Team Hennip 100
  • 147 Dennis Been Team Wielerauto Borculo 100
  • 148 Jordy Wouters Team GuttecovenCycling 80
  • 149 Sjarel Soudant Team TEAM MONTE GRAPPA 80
  • 150 Ludo Koen Team Parijs is nog ver! 80
  • 151 Neville Groot Team CCMT 60
  • 152 Adjo Verdick Team Knibbelaars 60
Blauwe trui
  • 1 Eddy Leis Team Eddy speed 72
  • 2 Dennis Ocké Team Wielersite Zeeuws Vlaanderen Cycling Team 72
  • 3 Wessel Zennipman Team KV procycling 42
  • 4 Maarten Lubbers Team Rijders 36
  • 5 Yvonne Esselaar Team fietsers 32
  • 6 Tristan Groot Team Cycling Club Monkey town 30
  • 7 Tim Koote Team Teamkatusha 30
  • 8 Anita Van Wijk Team Gruppo Grunto 30
  • 9 Eric Mooij Team Racing Berry's 30
  • 10 Sander Kruissink Team Crankzinnig 30
  • 11 Joris De Boer Team Prosquadra Giorgio di Boero 30
  • 12 Stefan De Kok Team East Bay Hills 6
  • 13 Stephan Bakker Team Vedettes 6
  • 14 Xander Kalk Team Wsv xander 6
  • 15 Jelle Van Der Zwaag Team t'pedaaltsje 6
  • 16 Dick Ariesen Team Team mardi 6
  • 17 Nils Sinschek Team De Jonge Renner 6
  • 18 Leon Van Bon Team Top-team 6
  • 19 Herman Ten Kate Team Houtje-touwtje 6
  • 20 David Dekker Team Team Magicreme 6
  • 21 Thomas Anseeuw Team Cycling Team Moerbrugge 6
  • 22 Edo Jonker Team Jonker 1 6
  • 23 Roy Duijvesteijn Team Team Bolt 6
  • 24 Cas Van Trierum Team Poa 6
  • 25 Jorn Duwel Team Duwel 6
  • 26 Harry Ruiterkamp Team Ted de la Koers 6
  • 27 Sem De Koning Team Lo Squalo dello stretto 6
  • 28 Erik Visser Team Ghostrider 6
  • 29 Ted Van Langendijk Team Twin Peaks Cycling 6
  • 30 Rik Wielink Team Wv De Ijsselaar 6
  • 31 Jd West Team West 6
  • 32 Jelle Nieuwpoort Team TheBoys 6
  • 33 Gerald Scheffer Team DeMeye 6
  • 34 Matthijs Dijkstra Team Tandje Hoger 6
  • 35 Stefan Wolffenbuttel Team Het is koers! 6
  • 36 Mark Jansen Team Casawolfskuil 6
  • 37 Joeri Hennipman Team Hennip 6
  • 38 Luc Grefte Team Tramadol squad 6
  • 39 Paul Moerland Team 0168 6
  • 40 Cees Bol Team Kleins 6
  • 41 Robbert-jan Mol Team westfrisia! 6
  • 42 Jeroen Wijngaard Team Wijnrijders 6
  • 43 Martijn Tusveld Team team tus 6
  • 44 Rick Ottema Team #BDCT 6
  • 45 Pepijn Ter Bekke Team Hero Cycling Team 6
  • 46 Remco Rijerkerk Team WV de Toekomst 6
  • 47 Lars Van Den Berg Team Lamatho 6
  • 48 Youri IJnsen Team DeSpecialisten.nl 6
  • 49 Sander Hendrickx Team WV de snelle mannen 6
  • 50 Sjors Handgraaf Team Kamikaze CT 6
  • 51 Youri IJnsen Team PuntenTestTeam 6
  • 52 Daan Ottevanger Team Ottevanger racing 4
  • 53 Martijn Tiersma Team Imbatidimentum 4
  • 54 Leon Van Diemen Team Big L Cycling 2
  • 55 Carlo Dekker Team Beetje Swag Boys 0
  • 56 Shirley Van De Voort Team TeamS 0
  • 57 Luuk Rijssemus Team pro cyling dutch 0
Bolletjes trui
  • 1 Bram De Kort Team JustFun 240
  • 2 Arjan Arentsen Team Arentsen 240
  • 3 Michaël De Jong Team Capoeira 240
  • 4 Ivo Oude Elferink Team RTC Twente 233
  • 5 Bjorn Koeman Team Goomboss 233
  • 6 Tim Koote Team Teamkatusha 230
  • 7 Gerwin Smit Team Dukes 230
  • 8 Rudy Botter Team 1992 230
  • 9 Harm Vonk Team Vonk 230
  • 10 Luc Grefte Team Tramadol squad 210
  • 11 Dennis Vugts Team TWC de kampioenen 163
  • 12 Dennis Boskers Team Cyclingteam alteveer 163
  • 13 Rahim Vlasblom Team TeamRV 163
  • 14 Bas Schoenman Team Team Bas 163
  • 15 Juul Nagengast Team Peddelaars 163
  • 16 Lorenzo Harbers Team Team Gladiator 163
  • 17 Christian Timmers Team Cyclingfanatics 163
  • 18 Bob Olieslagers Team WV 'de losse pols' 163
  • 19 Peter Schulting Team Dakduif 163
  • 20 Jurriaan Vos Team jurriaan 160
  • 21 Ringo Dubois Team Epolinaris 160
  • 22 Erwin Brilleman Team Briljanti 160
  • 23 Jelle Groot Team Di grande jr cylingteam 160
  • 24 Nils Sinschek Team De Jonge Renner 160
  • 25 Willie De Wal Team Ride for joy 160
  • 26 Rick Ottema Team #BDCT 160
  • 27 Sythe Veenje Team Most 'm flikk'n 160
  • 28 Ellen Borghuis Team Danoontje Power 160
  • 29 Mark Van Der Linden Team TheRivet.CC 160
  • 30 Mark Giesken Team MRK_GSKN Cycling. 160
  • 31 Youri IJnsen Team DeSpecialisten.nl 160
  • 32 Tim Meusen Team TWC Het Snelle Wiel 160
  • 33 Lars Olde Meierink Team Hard Fietsen Team 160
  • 34 Sander Hendrickx Team WV de snelle mannen 160
  • 35 Sjors Handgraaf Team Kamikaze CT 160
  • 36 Alex Mengoulas Team Sparta Racingteam 160
  • 37 Mart Menger Team TandjeHoger 160
  • 38 Sander Vreugdenhil Team SanderV 160
  • 39 Folkert Oostra Team Dumplings 160
  • 40 Tim Van Den Berg Team CycleConcept 160
  • 41 Tim Groot Team Lekkur draaie 160
  • 42 Brian Bentert Team Brian Cycling Team 160
  • 43 Wessel Zennipman Team KV procycling 160
  • 44 Simon Wekema Team Topselectie 160
  • 45 Leon Van Bon Team Top-team 160
  • 46 Herman Ten Kate Team Houtje-touwtje 160
  • 47 Leonie Nap Team The A-team 160
  • 48 Gerke Van Dekken Team Kop der veur! 160
  • 49 Isaac De Kleijn Team GFI 160
  • 50 Lotte Egberts Team Drenthe Development 160
  • 51 Gert-Jan Bosman Team CT Halve Baan 160
  • 52 Larissa Havik Team Cycling Team 160
  • 53 Sjoerd Bax Team Team Rocket 160
  • 54 Tim Ariesen Team Ariesen Academy 160
  • 55 Alex Lamers Team Lamers Equipe 160
  • 56 Jos Koop Team Aardappeljagers 160
  • 57 Mart Van De Ven Team MartvandeVen98 160
  • 58 Olaf Oussoren Team Toppers 160
  • 59 Patrick Van Nunen Team PatjessssCyclingTeam 160
  • 60 Bauke Bouwstra Team Mayonaise 160
  • 61 Mike Nunspeet Team Een bonk macht 160
  • 62 Jordy Wouters Team GuttecovenCycling 160
  • 63 Jens Kleijburg Team জয় 160
  • 64 Thijs Roelen Team De Vliegende Panters 160
  • 65 Bart Mutsters Team Bart Muts 160
  • 66 Dennis Van Putten Team Geina Heroes 160
  • 67 Harald Guttink Team hargutt 160
  • 68 Tobias Van Den Broek Team superpower 160
  • 69 Sjarel Soudant Team TEAM MONTE GRAPPA 160
  • 70 Jelle Nieuwpoort Team TheBoys 160
  • 71 Sander Jonkers Team BobbieTraksels 160
  • 72 Matthijs Dijkstra Team Tandje Hoger 160
  • 73 Luuk Rijssemus Team pro cyling dutch 160
  • 74 Martin Kelderman Team De heer 160
  • 75 Matthijs Bunnik Team Team hup 160
  • 76 Stefan Wolffenbuttel Team Het is koers! 160
  • 77 Abe Celi Team TWC de Lekke Ketting 160
  • 78 Martin Den Hengst Team Inzweter 160
  • 79 Roy Zwier Team D'r op en d'r over 160
  • 80 Bernt Hamers Team The greenmachine 160
  • 81 Jurgen Van Trijp Team De koffierijders 160
  • 82 Tristan Vlijm Team WV Hulshorst 150
  • 83 Gerald Scheffer Team DeMeye 83
  • 84 Christiaan Lubbers Team Lubbers cycling team 80
  • 85 Stef Krul Team Schapen 80
  • 86 Roy Duijvesteijn Team Team Bolt 80
  • 87 Gerard Van Der Wal Team Roodwitblauw 80
  • 88 Jari Kampjes Team Kampjes 80
  • 89 Sander Slager Team Jong & Onbezonnen 70
  • 90 Kevin Eefting Team Joytime Grolloo 70
  • 91 Xaf Houwers Team Kanjers voor kanjers cyclingteam 70
  • 92 Ulco Faber Team Watt Cycling Academy 70
  • 93 Lennart Withaar Team Lewi Cycling Team 70
  • 94 Anita Van Wijk Team Gruppo Grunto 70
  • 95 Shirley Van De Voort Team TeamS 70
  • 96 Sander Kruissink Team Crankzinnig 70
  • 97 Christ Arts Team Snoej 70
  • 98 Adjo Verdick Team Knibbelaars 70
  • 99 Ralf Van Oosterhout Team Cop Tompetitie 50
  • 100 Stefan Smeets Team Zizoulafrance 3
  • 101 Rob Nijmeijer Team Robbber 3
  • 102 Koen Van Helvoirt Team Piet Postduif BV 3
  • 103 Daan Ottevanger Team Ottevanger racing 3
  • 104 Mike Hooiveld Team de rambam 3
  • 105 Jeroen Meijers Team Nie plooien 3
  • 106 Nils Peters Team Neles cycling team 3
  • 107 Snelle Jelle Team Hop Hop 3
  • 108 Tim Van Der Horst Team Timsa 3
  • 109 Olaf Adam Team Wim Hendriks 3
  • 110 Ralph Strijbos Team RS cycling team 3
  • 111 Jd West Team West 3
  • 112 Eli Goldenberg Team De regel van ... 3
  • 113 Mark Jansen Team Casawolfskuil 3
  • 114 Mart Muskens Team Heesbeense pedaalridders 3
  • 115 Sybren Van Dokkum Team De wilde renner 3
  • 116 Silvan Buis Team Henkenbrigade 3
  • 117 Marco Dormans Team Dormans 0
  • 118 Dick Ariesen Team Team mardi 0
  • 119 Giel Stam Team Keine Ahnung 0
  • 120 Leon Van Diemen Team Big L Cycling 0
  • 121 Dennis Been Team Wielerauto Borculo 0
  • 122 Wesley Pieterse Team Pieterse Cycling Team 0
  • 123 Tristan Groot Team Cycling Club Monkey town 0
  • 124 Ralf Ritzen Team De stoempers 0
  • 125 Remco Rijerkerk Team WV de Toekomst 0
  • 126 Roy Eefting Team 3eft1ng 0
  • 127 Lars Van Den Berg Team Lamatho 0
  • 128 Jody Jochems Team Full Gazz 0
  • 129 Patrick Donker Team PD Cyclingteam 0
  • 130 Dylan Van Zijl Team Dvz1994 0
  • 131 Ruben Versloot Team Racing Ruben 0
  • 132 Jelle Johannink Team Stoempe 0
  • 133 Rody Kroon Team Bakterniksvan.nl 0
  • 134 Marco Van Schijndel Team vunvru 0
  • 135 Stefan De Kok Team East Bay Hills 0
  • 136 Thomas Rieff Team Reefke 0
  • 137 Edo Jonker Team Jonker 1 0
  • 138 John Van Heteren Team JVH93 0
  • 139 Koen De Best Team Simply de Best 0
  • 140 Rutger Johannink Team Jopie LS 0
  • 141 Karin Bouma Team the honest ones 0
  • 142 Frits Van Hoefelen Team Roflol Yolo 0
  • 143 Michael Van Der Geest Team Volharding 0
  • 144 Julian Dubbeld Team Stalpoten 0
  • 145 Maarten Van Maldegem Team Van Maldegem - UPC 0
  • 146 Jelle Van Der Zwaag Team t'pedaaltsje 0
  • 147 Jannie Dreessen Team d'n Egte Baroudeur 0
  • 148 Mark Bakker Team Bakker cycling 0
  • 149 Christiaan Grigoleit Team Chriscross 0
  • 150 Ludo Koen Team Parijs is nog ver! 0
  • 151 Joeri Hennipman Team Hennip 0
  • 152 Bjorn De Ruyter Team cavaliere 0
  • 153 Patrick Toonen Team Peter Post Forever 0
  • 154 Paul Moerland Team 0168 0
  • 155 Marco Kuijvenhoven Team Schouten Accountants 0
  • 156 Bas Seldenrijk Team Baas Bas 0
  • 157 David Dekker Team GIHIMTZMN 0
  • 158 Yvonne Esselaar Team fietsers 0
  • 159 Esthelle Lindenburg Team Pebbles 0
  • 160 Eddy Leis Team Eddy speed 0
  • 161 Menno Van Der Keur Team CT Benvenuti 0
  • 162 Dennis Ocké Team Wielersite Zeeuws Vlaanderen Cycling Team 0
  • 163 Stijn Michielse Team Team Klimgeit 0
  • 164 Bjorn Velding Team Velding Cycling Team 0
  • 165 Arie Van't Team Flakkee 0
  • 166 Stephan Bakker Team Vedettes 0
Strijdlust
  • 1 Gerald Scheffer Team DeMeye 3
  • 2 Daan Ottevanger Team Ottevanger racing 3
  • 3 Peter Schulting Team Dakduif 3
  • 4 Dennis Boskers Team Cyclingteam alteveer 3
  • 5 Stefan Smeets Team Zizoulafrance 3
  • 6 Rahim Vlasblom Team TeamRV 3
  • 7 Mike Hooiveld Team de rambam 3
  • 8 Jeroen Meijers Team Nie plooien 3
  • 9 Nils Peters Team Neles cycling team 3
  • 10 Snelle Jelle Team Hop Hop 3
  • 11 Rob Nijmeijer Team Robbber 3
  • 12 Bas Schoenman Team Team Bas 3
  • 13 Tim Van Der Horst Team Timsa 3
  • 14 Juul Nagengast Team Peddelaars 3
  • 15 Lorenzo Harbers Team Team Gladiator 3
  • 16 Ivo Oude Elferink Team RTC Twente 3
  • 17 Christian Timmers Team Cyclingfanatics 3
  • 18 Olaf Adam Team Wim Hendriks 3
  • 19 Ralph Strijbos Team RS cycling team 3
  • 20 Bob Olieslagers Team WV 'de losse pols' 3
  • 21 Bjorn Koeman Team Goomboss 3
  • 22 Jd West Team West 3
  • 23 Eli Goldenberg Team De regel van ... 3
  • 24 Dennis Vugts Team TWC de kampioenen 3
  • 25 Mark Jansen Team Casawolfskuil 3
  • 26 Mart Muskens Team Heesbeense pedaalridders 3
  • 27 Koen Van Helvoirt Team Piet Postduif BV 3
  • 28 Sybren Van Dokkum Team De wilde renner 3
  • 29 Silvan Buis Team Henkenbrigade 3
Renners
  •   Baby-Dump Cycling Team
  • Koos Jeroen Kers Baby-Dump Cycling Team 90
  • Marco Doets Baby-Dump Cycling Team 70
  • Arvid de Kleijn Baby-Dump Cycling Team 458
  • René Hooghiemster Baby-Dump Cycling Team 42
  • Robbert de Greef Baby-Dump Cycling Team 378
  • Rick Ottema Baby-Dump Cycling Team 333
  • Merijn Korevaar Baby-Dump Cycling Team 274
  • Justin Timmermans Baby-Dump Cycling Team 26
  • Harry Sweering Baby-Dump Cycling Team 20
  • Folkert Oostra Baby-Dump Cycling Team 159
  • Abe Celi Baby-Dump Cycling Team 1
  • Patrick van der Duin Baby-Dump Cycling Team 1
  •   Delta Cycling Rotterdam
  • Mitchell Mulhern Delta Cycling Rotterdam 8
  • Dennis Bakker Delta Cycling Rotterdam 64
  • Mitchell Cornelisse Delta Cycling Rotterdam 64
  • Ike Groen Delta Cycling Rotterdam 55
  • Daan Meijers Delta Cycling Rotterdam 45
  • Gerco Pastoor