Topcompetitie

Teambaas

Stap 1

Stel je team samen
Kies 15 renners waarmee jij Teambaas 2017 wordt! Je krijgt een budget van 1000 Topcoins en iedere koers stel je 8 renners + 4 reserves op. Je kan renners selecteren uit de 17 vaste teams van de Topcompetitie. Denk dus goed na voordat je de ploeg definitief maakt want je moet er het hele jaar mee voort en er is geen transfer-optie. ​Tips en uitleg over de spelregels vind je hier.

Stap 2

Bepaal je wedstrijdopstelling
Stel 8 renners op per koers maar kies ook zorgvuldig je 4 reserves. Houd de voorlopige en definitieve startlijsten dus goed in de gaten, want aan renners die niet van start gaan heb je niets. De wedstrijdopstelling kun je tot uiterlijk 09:00u 's ochtends op de wedstrijddag registreren. Tips en uitleg over de spelregels vind je hier.

Wachtwoord niet gekregen, of vergeten? klik hier.

Teambaas

TEAMBAAS is onze eigen “fantasygame” waarbij je virtueel kunt deelnemen aan de Topcompetitie. De game bevindt zich in een Bèta-versie wat wil zeggen dat we nog volop in ontwikkeling zijn. Daarom is registratie voorlopig gratis. Mocht je tegen een probleem aanlopen, meldt het ons dan via redactie@topcompetitie.nu.



Renners
Klassement
Ploeguitslag
Individuele
Uitslag
Oranje
trui
Witte
trui
Blauwe
trui
Bolletjes
trui
Strijdlust
Prijs
Teambazen
  • 1 Erwin Brilleman Team Briljanti 852
  • 2 Stephan Bakker Team Vedettes 809
  • 3 Jelle Van Der Zwaag Team t'pedaaltsje 808
  • 4 Rick Ottema Team #BDCT 805
  • 5 Gerald Scheffer Team DeMeye 792
  • 6 Dick Ariesen Team Team mardi 785
  • 7 Wesley Pieterse Team Pieterse Cycling Team 783
  • 8 Wessel Zennipman Team KV procycling 780
  • 9 Youri IJnsen Team DeSpecialisten.nl 742
  • 10 Giel Stam Team Keine Ahnung 735
  • 11 Mark Everts Team Markfighters 713
  • 12 Stefan Wolffenbuttel Team Het is koers! 713
  • 13 Sander Hendrickx Team WV de snelle mannen 711
  • 14 Joeri Hennipman Team Hennip 696
  • 15 Etienne Van Empel Team Chasse Patate 690
  • 16 Jeroen Gerritsen Team DX Cycling 674
  • 17 Mart Menger Team TandjeHoger 672
  • 18 Jurriaan Vos Team jurriaan 671
  • 19 Isaac De Kleijn Team GFI 668
  • 20 Stef Krul Team Schapen 667
  • 21 Bernt Hamers Team The greenmachine 656
  • 22 Peter Schulting Team Dakduif 656
  • 23 Jelle Johannink Team Stoempe 654
  • 24 Martin Kelderman Team De heer 650
  • 25 Martijn Tiersma Team Imbatidimentum 649
  • 26 Adjo Verdick Team Knibbelaars 643
  • 27 Folkert Oostra Team Dumplings 626
  • 28 Mart Van De Ven Team MartvandeVen98 624
  • 29 Martijn Claasen Team Claas 620
  • 30 Bob Olieslagers Team WV 'de losse pols' 612
  • 31 Martijn Tusveld Team team tus 610
  • 32 Mike Van Der Ham Team De hammetjes 602
  • 33 Cas Van Trierum Team Poa 599
  • 34 David Dekker Team Team Magicreme 598
  • 35 Peter Merx Team Weekend Warriors 597
  • 36 Jens Kleijburg Team জয় 590
  • 37 Jasper Van Den Broek Team JarWar 590
  • 38 Michaël De Jong Team Capoeira 585
  • 39 Gerwin Smit Team Dukes 585
  • 40 Sylvia Brilleman Team Sylvies 585
  • 41 Ringo Dubois Team Epolinaris 578
  • 42 Marco Dormans Team Dormans 578
  • 43 Ludo Koen Team Parijs is nog ver! 573
  • 44 Rik Wielink Team Wv De Ijsselaar 572
  • 45 Dennis Boskers Team Cyclingteam alteveer 570
  • 46 Xander Kalk Team Wsv xander 567
  • 47 Sem De Koning Team Lo Squalo dello stretto 567
  • 48 Mike Nunspeet Team Een bonk macht 557
  • 49 Matthijs Dijkstra Team Tandje Hoger 556
  • 50 Jelle Nieuwpoort Team TheBoys 555
  • 51 Peter Nederlof Team Peter Nederlof 554
  • 52 Jorn Duwel Team Duwel 553
  • 53 Jeroen Wijngaard Team Wijnrijders 550
  • 54 Michael Kerkhof Team Panache 549
  • 55 Matthijs Bunnik Team Team hup 546
  • 56 Thijs Roelen Team De Vliegende Panters 545
  • 57 Simon Wekema Team Topselectie 544
  • 58 Tim Koote Team Teamkatusha 542
  • 59 Cees Bol Team Kleins 542
  • 60 Jari Kampjes Team Kampjes 541
  • 61 Rudy Botter Team 1992 540
  • 62 Tobias Van Den Broek Team superpower 540
  • 63 Sjors Handgraaf Team Kamikaze CT 538
  • 64 Jordy Wouters Team GuttecovenCycling 530
  • 65 Leon Van Diemen Team Big L Cycling 529
  • 66 Jarno Gmelich Meijling Team Oranje boven 528
  • 67 Martin Van Den Bosch Team Team WielerFlits 527
  • 68 Mick Janssen Team Legendes 524
  • 69 Daan Ottevanger Team Ottevanger racing 522
  • 70 Lorenzo Harbers Team Team Gladiator 518
  • 71 Danny Kroeze Team WV Eemland 518
  • 72 Tim Bonsen Team TopTeamTim 518
  • 73 Tim Meusen Team TWC Het Snelle Wiel 516
  • 74 Matthijs Bijlsma Team Cycling Maniacs 516
  • 75 Lennart Withaar Team Lewi Cycling Team 516
  • 76 Rutger Johannink Team Jopie LS 515
  • 77 Patrick Van Nunen Team PatjessssCyclingTeam 510
  • 78 Gert-Jan Bosman Team CT Halve Baan 507
  • 79 Sjarel Soudant Team TEAM MONTE GRAPPA 503
  • 80 Leonie Nap Team The A-team 502
  • 81 Alex Lamers Team Lamers Equipe 493
  • 82 Sjoerd Bax Team Team Rocket 490
  • 83 Pepijn Ter Bekke Team Hero Cycling Team 489
  • 84 Marc Kivits Team Team invicta 488
  • 85 Luc Grefte Team Tramadol squad 488
  • 86 Daan Van Den Berg Team VDB4EVER 488
  • 87 Bas Seldenrijk Team Bas boven Baas 486
  • 88 Harrie Brummel Team FABIAN CANCELLARA 486
  • 89 Herman Ten Kate Team Houtje-touwtje 483
  • 90 Patrick Kok Team chelsea 11 483
  • 91 Olaf Smit Team No ma'am keuningen 483
  • 92 Paul Moerland Team 0168 481
  • 93 Michael Van Der Geest Team Volharding 480
  • 94 Mark Jansen Team Casawolfskuil 479
  • 95 Lars Olde Meierink Team Hard Fietsen Team 478
  • 96 Stefan De Kok Team East Bay Hills 477
  • 97 Olaf Oussoren Team Toppers 475
  • 98 Stijn Michielse Team Team Klimgeit 475
  • 99 Ruben Versloot Team Racing Ruben 474
  • 100 Xaf Houwers Team Kanjers voor kanjers cyclingteam 474
  • 101 Andreas Verwaal Team De verroeste fruitautomaat 473
  • 102 Arie De Jong Team Met dat vingertje 470
  • 103 Youri IJnsen Team PuntenTestTeam 469
  • 104 Dennis Vugts Team TWC de kampioenen 469
  • 105 Jorrit Jongbloed Team Gaul! Cycling for Warchild powered By Jorrit 468
  • 106 Sven Gmelich Meijling Team Svennies 468
  • 107 Kevin Van Der Horst Team Stapvoets 466
  • 108 Roy Zwier Team D'r op en d'r over 466
  • 109 Martijn Dijkstra Team Lieveropdekantdanophetstrand 465
  • 110 Larissa Havik Team Cycling Team 465
  • 111 Lars Akkermans Team Team de Derny 464
  • 112 Jordy Buskermolen Team Buskie 463
  • 113 Tristan Vlijm Team WV Hulshorst 455
  • 114 Lotte Egberts Team Drenthe Development 453
  • 115 Carlo Dekker Team Beetje Swag Boys 453
  • 116 Dennis Been Team Wielerauto Borculo 451
  • 117 Mark Van Der Linden Team TheRivet.CC 448
  • 118 Nils Peters Team Neles cycling team 448
  • 119 Shirley Van De Voort Team TeamS 447
  • 120 Jd West Team West 447
  • 121 Harry Ruiterkamp Team Ted de la Koers 446
  • 122 Bauke Bouwstra Team Mayonaise 445
  • 123 Leon Van Bon Team Top-team 438
  • 124 HMM Bode Team HMM CT 438
  • 125 Jelle Groot Team Di grande jr cylingteam 431
  • 126 Alex Mengoulas Team Sparta Racingteam 430
  • 127 Maarten Lubbers Team Rijders 426
  • 128 Erik Visser Team Ghostrider 424
  • 129 Marco Doets Team Doetsie 423
  • 130 Edo Jonker Team Jonker 1 420
  • 131 Mike Hooiveld Team de rambam 419
  • 132 Gerke Van Dekken Team Kop der veur! 415
  • 133 Tim Van Der Horst Team Timsa 413
  • 134 Ted Van Langendijk Team Twin Peaks Cycling 411
  • 135 Tim Ariesen Team Ariesen Academy 410
  • 136 Bram De Kort Team JustFun 407
  • 137 Yannick Vrielink Team CT Zutphen 403
  • 138 Kelvin Dekker Team KelvinDekeerDreamteam 402
  • 139 Christian Timmers Team Cyclingfanatics 399
  • 140 Ivo Oude Elferink Team RTC Twente 394
  • 141 Jeffrey Van Der Park Team Sagananas 394
  • 142 Nils Sinschek Team De Jonge Renner 393
  • 143 David Dekker Team GIHIMTZMN 386
  • 144 Kevin Eefting Team Joytime Grolloo 385
  • 145 Patrick Donker Team PD Cyclingteam 384
  • 146 Marco Van Schijndel Team vunvru 382
  • 147 Bryan Bouwmans Team Rammn 375
  • 148 Christiaan Lubbers Team Lubbers cycling team 369
  • 149 Abe Celi Team TWC de Lekke Ketting 369
  • 150 Arjan Arentsen Team Arentsen 367
  • 151 Jan Kerkhof Team De voorsprong 366
  • 152 Jan Duijn Team Teambaas 2.1 365
  • 153 Christ Arts Team Snoej 363
  • 154 Koen De Best Team Simply de Best 358
  • 155 Sander Slager Team Jong & Onbezonnen 357
  • 156 Luuk Rijssemus Team pro cyling dutch 351
  • 157 Gerard Van Der Wal Team Roodwitblauw 351
  • 158 Barry Van Langen Team BavaLa 349
  • 159 Ralph Strijbos Team RS cycling team 349
  • 160 Eloy Raas Team Razia 347
  • 161 Ulco Faber Team Watt Cycling Academy 345
  • 162 Ralf Ritzen Team De stoempers 344
  • 163 Roy Duijvesteijn Team Team Bolt 343
  • 164 Coen Onderwater Team Cons 343
  • 165 Maarten Van Maldegem Team Van Maldegem - UPC 343
  • 166 Niels H Team Pro Victoria 342
  • 167 Harm Vonk Team Vonk 342
  • 168 Martin Den Hengst Team Inzweter 338
  • 169 Bjorn Koeman Team Goomboss 336
  • 170 Thomas Anseeuw Team Cycling Team Moerbrugge 335
  • 171 Ralf Van Oosterhout Team Cop Tompetitie 335
  • 172 Jos Meinds Team Eddy 333
  • 173 Michiel Brands Team Michiels rennerkes 331
  • 174 Robbert-jan Mol Team westfrisia! 329
  • 175 Mark Giesken Team MRK_GSKN Cycling. 326
  • 176 Tim Groot Team Lekkur draaie 326
  • 177 Mattijn Brakel Team Monkeybikers 325
  • 178 Harald Guttink Team hargutt 325
  • 179 Frits Van Hoefelen Team Roflol Yolo 324
  • 180 Stephan Van Der Aa Team De Puintrappers 323
  • 181 Daan Van Den Berg Team Utrechtse Heuvelrug Cycling Team 320
  • 182 Jesper Rasch Team Mont Ventoux en Alpe d'Huez, Radio Tour van twee tot zes 320
  • 183 Olaf Adam Team Wim Hendriks 318
  • 184 Wouter Diemer Team Midden I 314
  • 185 Daniël Wouters Team Castelli Shimano 298
  • 186 Tim Van Den Berg Team CycleConcept 297
  • 187 Jurgen Van Trijp Team De koffierijders 292
  • 188 Ivo Van Waardenburg Team IvovW 290
  • 189 Remco Rijerkerk Team WV de Toekomst 289
  • 190 Jannie Dreessen Team d'n Egte Baroudeur 289
  • 191 Christiaan Grigoleit Team Chriscross 289
  • 192 Jody Jochems Team Full Gazz 283
  • 193 Bas Seldenrijk Team Baas Bas 282
  • 194 Danny Den Hollander Team Kettingkasten 281
  • 195 Björn Bakker Team Team bakker 280
  • 196 Joris De Boer Team Prosquadra Giorgio di Boero 273
  • 197 Bart Mutsters Team Bart Muts 266
  • 198 Rafael Stoker Team De toerfietsers 261
  • 199 Jos Koop Team Aardappeljagers 260
  • 200 Dylan Van Zijl Team Dvz1994 259
  • 201 Arie De Jong Team sterren 258
  • 202 Anita Van Wijk Team Gruppo Grunto 258
  • 203 Patrick Toonen Team Peter Post Forever 254
  • 204 Jan Willem Stal Team Teambaas JW 246
  • 205 Pieter Wagenaar Team CC Curltuur 246
  • 206 Dylan Bouwmans Team Beunhazen 245
  • 207 Tristan Groot Team Cycling Club Monkey town 244
  • 208 Rob Nijmeijer Team Robbber 239
  • 209 Julian Dubbeld Team Stalpoten 236
  • 210 Lars Van Den Berg Team Lamatho 230
  • 211 Twan Poels Team Makelaardij Twan Poels 230
  • 212 Cornelius Van Ooijen Team Coks sterrenteam 230
  • 213 Bastiaan De Blom Team WV Eemland junioren 228
  • 214 Thomas Rieff Team Reefke 227
  • 215 Sam Looman Team Achterhoek 2000 226
  • 216 Sander Kruissink Team Crankzinnig 225
  • 217 Willie De Wal Team Ride for joy 222
  • 218 Sander Vreugdenhil Team SanderV 221
  • 219 Bertus Roeleveld Team Bert43 219
  • 220 Rahim Vlasblom Team TeamRV 218
  • 221 Matthijs Delen Team Chasepatat 216
  • 222 Sam Schuitemaker Team Beet-It 214
  • 223 Roy Eefting Team 3eft1ng 213
  • 224 Alfred Mol Team de mollies 213
  • 225 Koen Van Helvoirt Team Piet Postduif BV 213
  • 226 Patrick Scholman Team PSN Cyclingteam 211
  • 227 Eric Mooij Team Racing Berry's 210
  • 228 Michael Van Der Geest Team Volharding kleppers 209
  • 229 Max Van Overbeek Team MaxvanOverbeek 208
  • 230 Yannick Detant Team Team NHB Development 206
  • 231 Bjorn De Ruyter Team cavaliere 205
  • 232 Brian Bentert Team Brian Cycling Team 201
  • 233 Querian Eijgensteijn Team USCC 197
  • 234 Arian Oosthoek Team Squadra di Basso 196
  • 235 Bas Schoenman Team Team Bas 194
  • 236 Jelle De Jong Team Hop Hop 191
  • 237 Bram Van Der Zwet Team bramie500 182
  • 238 Harm De Vries Team Harmful Gladiators 174
  • 239 Roderick Tingen Team Team TingTing 173
  • 240 Menno Van Der Keur Team CT Benvenuti 170
  • 241 Esthelle Lindenburg Team Pebbles 167
  • 242 Piet De Vries Team Bonanza 166
  • 243 Arthur Van Dam Team WPGAmsterdam 166
  • 244 Bas Mol Team BAS 166
  • 245 Mart Muskens Team Heesbeense pedaalridders 163
  • 246 Test Test Team test 163
  • 247 Sythe Veenje Team Most 'm flikk'n 162
  • 248 Jeroen Meijers Team Nie plooien 162
  • 249 Guido Van Gelder Team Van't Padje 160
  • 250 Silvan Buis Team Henkenbrigade 156
  • 251 Dennis Van Putten Team Geina Heroes 154
  • 252 Sander Jonkers Team BobbieTraksels 154
  • 253 Karin Bouma Team the honest ones 150
  • 254 Eli Goldenberg Team De regel van ... 150
  • 255 Bernard Maandag Team Bloody monday 144
  • 256 Yvonne Esselaar Team fietsers 142
  • 257 Ramon Van Bokhoven Team De losse pols 139
  • 258 Ellen Borghuis Team Danoontje Power 134
  • 259 Juul Nagengast Team Peddelaars 133
  • 260 Coen Rijpma Team Aubisque 132
  • 261 Mark Bakker Team Bakker cycling 125
  • 262 Erik Van Wijk Team Team Electromax 119
  • 263 Marco Kuijvenhoven Team Schouten Accountants 117
  • 264 Dennis Ocké Team Wielersite Zeeuws Vlaanderen Cycling Team 117
  • 265 Eddy Leis Team Eddy speed 107
  • 266 Thijs Blaisse Team D'r an is d'r an en d'r af is d'r af 103
  • 267 David Van Dam Team Rebedebie 102
  • 268 Arie Van't Team Flakkee 96
  • 269 Bjorn Velding Team Velding Cycling Team 88
  • 270 Melvin Bos Team Debuut 84
  • 271 Roel Van Wijk Team Administratiekantoor Anypart 83
  • 272 Stefan Smeets Team Zizoulafrance 74
  • 273 John Van Heteren Team JVH93 73
  • 274 Andries2 Reitsma2 Team Andries 70
  • 275 Neville Groot Team CCMT 67
  • 276 Pascal Aandewiel Team Wielrennen wielrennen wielrennen 66
  • 277 Rody Kroon Team Bakterniksvan.nl 62
  • 278 Raymond Koolbergen Team Koolies 57
  • 279 Andre Brusse Team Andre Brusse 48
  • 280 Hendruk Boersma Team weewew 43
  • 281 Sybren Van Dokkum Team De wilde renner 42
  • 282 Andries Reitsma Team Flyers 32
Ploeguitslag
  • 1 Wesley Pieterse Team Pieterse Cycling Team 291
  • 2 Jelle Van Der Zwaag Team t'pedaaltsje 282
  • 3 Jelle Johannink Team Stoempe 281
  • 4 David Dekker Team Team Magicreme 275
  • 5 Joeri Hennipman Team Hennip 263
  • 6 Bas Seldenrijk Team Bas boven Baas 260
  • 7 Stefan Wolffenbuttel Team Het is koers! 254
  • 8 Bernt Hamers Team The greenmachine 245
  • 9 Marc Kivits Team Team invicta 239
  • 10 Dick Ariesen Team Team mardi 236
  • 11 Isaac De Kleijn Team GFI 231
  • 12 Jeroen Wijngaard Team Wijnrijders 230
  • 13 Jorrit Jongbloed Team Gaul! Cycling for Warchild powered By Jorrit 230
  • 14 Martijn Tusveld Team team tus 227
  • 15 Giel Stam Team Keine Ahnung 227
  • 16 Cees Bol Team Kleins 225
  • 17 Harrie Brummel Team FABIAN CANCELLARA 224
  • 18 Jurriaan Vos Team jurriaan 223
  • 19 Etienne Van Empel Team Chasse Patate 223
  • 20 Youri IJnsen Team DeSpecialisten.nl 221
  • 21 Mart Van De Ven Team MartvandeVen98 218
  • 22 Mark Everts Team Markfighters 218
  • 23 Youri IJnsen Team PuntenTestTeam 216
  • 24 Dennis Boskers Team Cyclingteam alteveer 214
  • 25 Thijs Roelen Team De Vliegende Panters 213
  • 26 Kelvin Dekker Team KelvinDekeerDreamteam 211
  • 27 Xaf Houwers Team Kanjers voor kanjers cyclingteam 211
  • 28 Folkert Oostra Team Dumplings 210
  • 29 Martijn Tiersma Team Imbatidimentum 210
  • 30 Jarno Gmelich Meijling Team Oranje boven 208
  • 31 Jari Kampjes Team Kampjes 205
  • 32 Ruben Versloot Team Racing Ruben 205
  • 33 Stef Krul Team Schapen 205
  • 34 Lotte Egberts Team Drenthe Development 199
  • 35 Erwin Brilleman Team Briljanti 198
  • 36 Peter Merx Team Weekend Warriors 197
  • 37 Xander Kalk Team Wsv xander 196
  • 38 Danny Kroeze Team WV Eemland 196
  • 39 Peter Schulting Team Dakduif 195
  • 40 Jelle Nieuwpoort Team TheBoys 195
  • 41 Stefan De Kok Team East Bay Hills 195
  • 42 Stephan Van Der Aa Team De Puintrappers 190
  • 43 Sem De Koning Team Lo Squalo dello stretto 186
  • 44 David Dekker Team GIHIMTZMN 185
  • 45 Lars Olde Meierink Team Hard Fietsen Team 185
  • 46 Gerald Scheffer Team DeMeye 183
  • 47 Jens Kleijburg Team জয় 182
  • 48 Sven Gmelich Meijling Team Svennies 182
  • 49 Jordy Wouters Team GuttecovenCycling 180
  • 50 Christiaan Lubbers Team Lubbers cycling team 178
  • 51 Jd West Team West 176
  • 52 Sander Hendrickx Team WV de snelle mannen 175
  • 53 Tim Bonsen Team TopTeamTim 174
  • 54 Marco Van Schijndel Team vunvru 173
  • 55 Ulco Faber Team Watt Cycling Academy 173
  • 56 Patrick Donker Team PD Cyclingteam 172
  • 57 Mart Menger Team TandjeHoger 172
  • 58 Jasper Van Den Broek Team JarWar 172
  • 59 Jan Kerkhof Team De voorsprong 171
  • 60 Tim Meusen Team TWC Het Snelle Wiel 171
  • 61 Danny Den Hollander Team Kettingkasten 170
  • 62 Jelle Groot Team Di grande jr cylingteam 170
  • 63 Bob Olieslagers Team WV 'de losse pols' 169
  • 64 Peter Nederlof Team Peter Nederlof 166
  • 65 Björn Bakker Team Team bakker 166
  • 66 Stijn Michielse Team Team Klimgeit 166
  • 67 Tim Groot Team Lekkur draaie 165
  • 68 Mike Van Der Ham Team De hammetjes 164
  • 69 Jeffrey Van Der Park Team Sagananas 164
  • 70 Michaël De Jong Team Capoeira 163
  • 71 Alfred Mol Team de mollies 162
  • 72 Barry Van Langen Team BavaLa 162
  • 73 Rick Ottema Team #BDCT 162
  • 74 Dennis Been Team Wielerauto Borculo 161
  • 75 Martijn Claasen Team Claas 161
  • 76 Jan Duijn Team Teambaas 2.1 160
  • 77 Daan Van Den Berg Team VDB4EVER 160
  • 78 Cas Van Trierum Team Poa 160
  • 79 Arie De Jong Team Met dat vingertje 160
  • 80 Rudy Botter Team 1992 159
  • 81 Andreas Verwaal Team De verroeste fruitautomaat 155
  • 82 Marco Doets Team Doetsie 154
  • 83 Sylvia Brilleman Team Sylvies 154
  • 84 Simon Wekema Team Topselectie 152
  • 85 Ludo Koen Team Parijs is nog ver! 150
  • 86 Marco Dormans Team Dormans 150
  • 87 Rik Wielink Team Wv De Ijsselaar 149
  • 88 Adjo Verdick Team Knibbelaars 148
  • 89 Sjors Handgraaf Team Kamikaze CT 146
  • 90 Ivo Van Waardenburg Team IvovW 146
  • 91 Jorn Duwel Team Duwel 146
  • 92 Paul Moerland Team 0168 146
  • 93 Alex Lamers Team Lamers Equipe 145
  • 94 Jannie Dreessen Team d'n Egte Baroudeur 144
  • 95 Dylan Van Zijl Team Dvz1994 143
  • 96 Bas Seldenrijk Team Baas Bas 142
  • 97 Ralf Ritzen Team De stoempers 142
  • 98 Maarten Lubbers Team Rijders 140
  • 99 Matthijs Dijkstra Team Tandje Hoger 140
  • 100 Abe Celi Team TWC de Lekke Ketting 140
  • 101 Luc Grefte Team Tramadol squad 139
  • 102 Koen Van Helvoirt Team Piet Postduif BV 139
  • 103 Mark Jansen Team Casawolfskuil 138
  • 104 Gert-Jan Bosman Team CT Halve Baan 138
  • 105 Tim Ariesen Team Ariesen Academy 137
  • 106 Harm De Vries Team Harmful Gladiators 136
  • 107 Wessel Zennipman Team KV procycling 136
  • 108 Dylan Bouwmans Team Beunhazen 135
  • 109 Bryan Bouwmans Team Rammn 135
  • 110 Pepijn Ter Bekke Team Hero Cycling Team 135
  • 111 Stephan Bakker Team Vedettes 135
  • 112 Erik Visser Team Ghostrider 134
  • 113 Maarten Van Maldegem Team Van Maldegem - UPC 134
  • 114 Jordy Buskermolen Team Buskie 133
  • 115 Mattijn Brakel Team Monkeybikers 132
  • 116 Christian Timmers Team Cyclingfanatics 132
  • 117 Ringo Dubois Team Epolinaris 129
  • 118 Cornelius Van Ooijen Team Coks sterrenteam 128
  • 119 Shirley Van De Voort Team TeamS 128
  • 120 Ivo Oude Elferink Team RTC Twente 127
  • 121 Arthur Van Dam Team WPGAmsterdam 126
  • 122 Harry Ruiterkamp Team Ted de la Koers 126
  • 123 Martin Van Den Bosch Team Team WielerFlits 126
  • 124 Tristan Vlijm Team WV Hulshorst 125
  • 125 Arie De Jong Team sterren 124
  • 126 Larissa Havik Team Cycling Team 124
  • 127 Matthijs Bijlsma Team Cycling Maniacs 124
  • 128 Martijn Dijkstra Team Lieveropdekantdanophetstrand 123
  • 129 Remco Rijerkerk Team WV de Toekomst 122
  • 130 Olaf Oussoren Team Toppers 122
  • 131 Patrick Kok Team chelsea 11 122
  • 132 Herman Ten Kate Team Houtje-touwtje 122
  • 133 Edo Jonker Team Jonker 1 122
  • 134 Olaf Smit Team No ma'am keuningen 122
  • 135 Leonie Nap Team The A-team 121
  • 136 Michael Kerkhof Team Panache 121
  • 137 Robbert-jan Mol Team westfrisia! 120
  • 138 Leon Van Diemen Team Big L Cycling 118
  • 139 Jurgen Van Trijp Team De koffierijders 117
  • 140 Luuk Rijssemus Team pro cyling dutch 116
  • 141 Mart Muskens Team Heesbeense pedaalridders 116
  • 142 Thomas Anseeuw Team Cycling Team Moerbrugge 116
  • 143 Ted Van Langendijk Team Twin Peaks Cycling 114
  • 144 Jody Jochems Team Full Gazz 113
  • 145 HMM Bode Team HMM CT 111
  • 146 Niels H Team Pro Victoria 110
  • 147 Kevin Van Der Horst Team Stapvoets 110
  • 148 Matthijs Bunnik Team Team hup 110
  • 149 Lorenzo Harbers Team Team Gladiator 109
  • 150 Jeroen Meijers Team Nie plooien 109
  • 151 Nils Sinschek Team De Jonge Renner 109
  • 152 Roy Duijvesteijn Team Team Bolt 108
  • 153 Twan Poels Team Makelaardij Twan Poels 105
  • 154 Lennart Withaar Team Lewi Cycling Team 105
  • 155 Bastiaan De Blom Team WV Eemland junioren 104
  • 156 Rob Nijmeijer Team Robbber 103
  • 157 Yannick Vrielink Team CT Zutphen 99
  • 158 Mick Janssen Team Legendes 99
  • 159 Leon Van Bon Team Top-team 98
  • 160 Nils Peters Team Neles cycling team 98
  • 161 Sander Slager Team Jong & Onbezonnen 97
  • 162 Jeroen Gerritsen Team DX Cycling 97
  • 163 Patrick Van Nunen Team PatjessssCyclingTeam 96
  • 164 Tobias Van Den Broek Team superpower 96
  • 165 Lars Akkermans Team Team de Derny 96
  • 166 Arie Van't Team Flakkee 96
  • 167 Martin Kelderman Team De heer 95
  • 168 Lars Van Den Berg Team Lamatho 94
  • 169 Christiaan Grigoleit Team Chriscross 92
  • 170 Matthijs Delen Team Chasepatat 92
  • 171 Sjarel Soudant Team TEAM MONTE GRAPPA 90
  • 172 Eli Goldenberg Team De regel van ... 89
  • 173 Bernard Maandag Team Bloody monday 89
  • 174 Bram Van Der Zwet Team bramie500 89
  • 175 Olaf Adam Team Wim Hendriks 88
  • 176 Tim Van Der Horst Team Timsa 88
  • 177 Bjorn De Ruyter Team cavaliere 86
  • 178 Gerwin Smit Team Dukes 85
  • 179 Daan Ottevanger Team Ottevanger racing 83
  • 180 Sjoerd Bax Team Team Rocket 82
  • 181 Mark Van Der Linden Team TheRivet.CC 82
  • 182 Tim Koote Team Teamkatusha 80
  • 183 Mike Nunspeet Team Een bonk macht 78
  • 184 Harald Guttink Team hargutt 77
  • 185 Daniël Wouters Team Castelli Shimano 76
  • 186 Gerke Van Dekken Team Kop der veur! 76
  • 187 Dennis Vugts Team TWC de kampioenen 76
  • 188 Anita Van Wijk Team Gruppo Grunto 75
  • 189 Christ Arts Team Snoej 75
  • 190 Jos Meinds Team Eddy 75
  • 191 Ralf Van Oosterhout Team Cop Tompetitie 75
  • 192 Sander Kruissink Team Crankzinnig 75
  • 193 Esthelle Lindenburg Team Pebbles 74
  • 194 Thomas Rieff Team Reefke 72
  • 195 Menno Van Der Keur Team CT Benvenuti 71
  • 196 Roy Eefting Team 3eft1ng 71
  • 197 Mike Hooiveld Team de rambam 71
  • 198 Eloy Raas Team Razia 71
  • 199 Harm Vonk Team Vonk 71
  • 200 Brian Bentert Team Brian Cycling Team 70
  • 201 Test Test Team test 70
  • 202 Daan Van Den Berg Team Utrechtse Heuvelrug Cycling Team 69
  • 203 Wouter Diemer Team Midden I 69
  • 204 Michael Van Der Geest Team Volharding kleppers 68
  • 205 Jesper Rasch Team Mont Ventoux en Alpe d'Huez, Radio Tour van twee tot zes 68
  • 206 Michiel Brands Team Michiels rennerkes 68
  • 207 Eric Mooij Team Racing Berry's 68
  • 208 Michael Van Der Geest Team Volharding 68
  • 209 Roy Zwier Team D'r op en d'r over 68
  • 210 Alex Mengoulas Team Sparta Racingteam 67
  • 211 Bauke Bouwstra Team Mayonaise 65
  • 212 Tim Van Den Berg Team CycleConcept 64
  • 213 Guido Van Gelder Team Van't Padje 64
  • 214 Bas Mol Team BAS 64
  • 215 Bertus Roeleveld Team Bert43 64
  • 216 Jos Koop Team Aardappeljagers 64
  • 217 Ralph Strijbos Team RS cycling team 64
  • 218 Bram De Kort Team JustFun 63
  • 219 Erik Van Wijk Team Team Electromax 62
  • 220 Joris De Boer Team Prosquadra Giorgio di Boero 62
  • 221 Roderick Tingen Team Team TingTing 62
  • 222 Coen Rijpma Team Aubisque 62
  • 223 Rafael Stoker Team De toerfietsers 62
  • 224 Gerard Van Der Wal Team Roodwitblauw 62
  • 225 Rutger Johannink Team Jopie LS 61
  • 226 Eddy Leis Team Eddy speed 61
  • 227 Martin Den Hengst Team Inzweter 60
  • 228 Carlo Dekker Team Beetje Swag Boys 60
  • 229 Arjan Arentsen Team Arentsen 57
  • 230 Kevin Eefting Team Joytime Grolloo 57
  • 231 Snelle Jelle Team Hop Hop 56
  • 232 Coen Onderwater Team Cons 56
  • 233 Jan Willem Stal Team Teambaas JW 56
  • 234 Pieter Wagenaar Team CC Curltuur 56
  • 235 Marco Kuijvenhoven Team Schouten Accountants 55
  • 236 Koen De Best Team Simply de Best 54
  • 237 Mark Giesken Team MRK_GSKN Cycling. 53
  • 238 Yvonne Esselaar Team fietsers 49
  • 239 Sam Schuitemaker Team Beet-It 48
  • 240 Bjorn Velding Team Velding Cycling Team 47
  • 241 Patrick Scholman Team PSN Cyclingteam 46
  • 242 Stefan Smeets Team Zizoulafrance 44
  • 243 Dennis Van Putten Team Geina Heroes 44
  • 244 Tristan Groot Team Cycling Club Monkey town 44
  • 245 Bart Mutsters Team Bart Muts 44
  • 246 Mark Bakker Team Bakker cycling 44
  • 247 Bas Schoenman Team Team Bas 42
  • 248 Sam Looman Team Achterhoek 2000 42
  • 249 Silvan Buis Team Henkenbrigade 41
  • 250 Sander Vreugdenhil Team SanderV 40
  • 251 Sythe Veenje Team Most 'm flikk'n 37
  • 252 Ramon Van Bokhoven Team De losse pols 37
  • 253 Ellen Borghuis Team Danoontje Power 36
  • 254 Juul Nagengast Team Peddelaars 36
  • 255 Sander Jonkers Team BobbieTraksels 36
  • 256 Rody Kroon Team Bakterniksvan.nl 36
  • 257 Pascal Aandewiel Team Wielrennen wielrennen wielrennen 36
  • 258 Querian Eijgensteijn Team USCC 36
  • 259 Max Van Overbeek Team MaxvanOverbeek 36
  • 260 Patrick Toonen Team Peter Post Forever 36
  • 261 Arian Oosthoek Team Squadra di Basso 36
  • 262 Julian Dubbeld Team Stalpoten 36
  • 263 Melvin Bos Team Debuut 36
  • 264 John Van Heteren Team JVH93 34
  • 265 Bjorn Koeman Team Goomboss 29
  • 266 David Van Dam Team Rebedebie 28
  • 267 Yannick Detant Team Team NHB Development 26
  • 268 Karin Bouma Team the honest ones 26
  • 269 Dennis Ocké Team Wielersite Zeeuws Vlaanderen Cycling Team 25
  • 270 Frits Van Hoefelen Team Roflol Yolo 24
  • 271 Roel Van Wijk Team Administratiekantoor Anypart 14
  • 272 Sybren Van Dokkum Team De wilde renner 13
  • 273 Thijs Blaisse Team D'r an is d'r an en d'r af is d'r af 11
  • 274 Willie De Wal Team Ride for joy 9
  • 275 Rahim Vlasblom Team TeamRV 8
  • 276 Neville Groot Team CCMT 0
  • 277 Raymond Koolbergen Team Koolies 0
  • 278 Andre Brusse Team Andre Brusse 0
Individuele uitslag
  • 1 Bas Seldenrijk Team Bas boven Baas 170
  • 2 Folkert Oostra Team Dumplings 170
  • 3 Jelle Johannink Team Stoempe 170
  • 4 Marco Van Schijndel Team vunvru 170
  • 5 Wesley Pieterse Team Pieterse Cycling Team 170
  • 6 Bernt Hamers Team The greenmachine 170
  • 7 Jelle Van Der Zwaag Team t'pedaaltsje 150
  • 8 Arie De Jong Team sterren 100
  • 9 Tim Meusen Team TWC Het Snelle Wiel 100
  • 10 Dennis Boskers Team Cyclingteam alteveer 100
  • 11 Danny Den Hollander Team Kettingkasten 100
  • 12 Giel Stam Team Keine Ahnung 100
  • 13 Jorrit Jongbloed Team Gaul! Cycling for Warchild powered By Jorrit 100
  • 14 Martijn Tusveld Team team tus 100
  • 15 Ralf Ritzen Team De stoempers 100
  • 16 Lars Olde Meierink Team Hard Fietsen Team 100
  • 17 Alfred Mol Team de mollies 100
  • 18 Dennis Been Team Wielerauto Borculo 100
  • 19 Christiaan Lubbers Team Lubbers cycling team 100
  • 20 Jordy Buskermolen Team Buskie 100
  • 21 Maarten Lubbers Team Rijders 100
  • 22 Jeroen Wijngaard Team Wijnrijders 100
  • 23 Björn Bakker Team Team bakker 100
  • 24 Jody Jochems Team Full Gazz 100
  • 25 Jeroen Meijers Team Nie plooien 100
  • 26 Youri IJnsen Team DeSpecialisten.nl 100
  • 27 Marco Doets Team Doetsie 100
  • 28 Tristan Vlijm Team WV Hulshorst 100
  • 29 Patrick Donker Team PD Cyclingteam 100
  • 30 Sander Hendrickx Team WV de snelle mannen 100
  • 31 Dylan Van Zijl Team Dvz1994 100
  • 32 Ruben Versloot Team Racing Ruben 100
  • 33 Youri IJnsen Team PuntenTestTeam 100
  • 34 Jan Duijn Team Teambaas 2.1 100
  • 35 Stef Krul Team Schapen 100
  • 36 Jarno Gmelich Meijling Team Oranje boven 100
  • 37 Tim Groot Team Lekkur draaie 100
  • 38 Rob Nijmeijer Team Robbber 100
  • 39 Twan Poels Team Makelaardij Twan Poels 100
  • 40 Jelle Groot Team Di grande jr cylingteam 100
  • 41 Simon Wekema Team Topselectie 100
  • 42 David Dekker Team Team Magicreme 100
  • 43 Michaël De Jong Team Capoeira 100
  • 44 Lorenzo Harbers Team Team Gladiator 100
  • 45 Kelvin Dekker Team KelvinDekeerDreamteam 100
  • 46 Jan Kerkhof Team De voorsprong 100
  • 47 Barry Van Langen Team BavaLa 100
  • 48 Stefan De Kok Team East Bay Hills 100
  • 49 Ivo Oude Elferink Team RTC Twente 100
  • 50 Xaf Houwers Team Kanjers voor kanjers cyclingteam 100
  • 51 Sven Gmelich Meijling Team Svennies 100
  • 52 Peter Merx Team Weekend Warriors 100
  • 53 Mark Everts Team Markfighters 100
  • 54 Isaac De Kleijn Team GFI 100
  • 55 Arthur Van Dam Team WPGAmsterdam 100
  • 56 Dylan Bouwmans Team Beunhazen 100
  • 57 Lotte Egberts Team Drenthe Development 100
  • 58 Bryan Bouwmans Team Rammn 100
  • 59 Jeffrey Van Der Park Team Sagananas 100
  • 60 Gert-Jan Bosman Team CT Halve Baan 100
  • 61 Ulco Faber Team Watt Cycling Academy 100
  • 62 Etienne Van Empel Team Chasse Patate 100
  • 63 Tim Ariesen Team Ariesen Academy 100
  • 64 Alex Lamers Team Lamers Equipe 100
  • 65 Mart Van De Ven Team MartvandeVen98 100
  • 66 Martijn Tiersma Team Imbatidimentum 100
  • 67 Marc Kivits Team Team invicta 100
  • 68 Xander Kalk Team Wsv xander 100
  • 69 Danny Kroeze Team WV Eemland 100
  • 70 Jordy Wouters Team GuttecovenCycling 100
  • 71 Jens Kleijburg Team জয় 100
  • 72 Ivo Van Waardenburg Team IvovW 100
  • 73 Maarten Van Maldegem Team Van Maldegem - UPC 100
  • 74 Thijs Roelen Team De Vliegende Panters 100
  • 75 Bob Olieslagers Team WV 'de losse pols' 100
  • 76 Stephan Van Der Aa Team De Puintrappers 100
  • 77 Rudy Botter Team 1992 100
  • 78 Jd West Team West 100
  • 79 Jelle Nieuwpoort Team TheBoys 100
  • 80 Jasper Van Den Broek Team JarWar 100
  • 81 Stefan Wolffenbuttel Team Het is koers! 100
  • 82 Harrie Brummel Team FABIAN CANCELLARA 100
  • 83 Joeri Hennipman Team Hennip 100
  • 84 Abe Celi Team TWC de Lekke Ketting 100
  • 85 Arie De Jong Team Met dat vingertje 100
  • 86 Jari Kampjes Team Kampjes 100
  • 87 Daan Van Den Berg Team VDB4EVER 100
  • 88 Jurgen Van Trijp Team De koffierijders 100
  • 89 Tim Bonsen Team TopTeamTim 100
  • 90 Peter Schulting Team Dakduif 100
  • 91 Cees Bol Team Kleins 100
  • 92 Koen Van Helvoirt Team Piet Postduif BV 100
  • 93 Cornelius Van Ooijen Team Coks sterrenteam 100
  • 94 Bas Seldenrijk Team Baas Bas 100
  • 95 David Dekker Team GIHIMTZMN 100
  • 96 Harm De Vries Team Harmful Gladiators 100
  • 97 Larissa Havik Team Cycling Team 80
  • 98 Bram Van Der Zwet Team bramie500 80
  • 99 Jannie Dreessen Team d'n Egte Baroudeur 80
  • 100 Eli Goldenberg Team De regel van ... 80
  • 101 Mart Muskens Team Heesbeense pedaalridders 80
  • 102 Bernard Maandag Team Bloody monday 80
  • 103 Peter Nederlof Team Peter Nederlof 70
  • 104 Andreas Verwaal Team De verroeste fruitautomaat 70
  • 105 Mattijn Brakel Team Monkeybikers 70
  • 106 Jurriaan Vos Team jurriaan 70
  • 107 Sjors Handgraaf Team Kamikaze CT 70
  • 108 Mart Menger Team TandjeHoger 70
  • 109 Daniël Wouters Team Castelli Shimano 70
  • 110 Leonie Nap Team The A-team 70
  • 111 Christian Timmers Team Cyclingfanatics 70
  • 112 Dick Ariesen Team Team mardi 70
  • 113 Martin Van Den Bosch Team Team WielerFlits 70
  • 114 Mike Nunspeet Team Een bonk macht 70
  • 115 Sem De Koning Team Lo Squalo dello stretto 70
  • 116 Ludo Koen Team Parijs is nog ver! 70
  • 117 Erwin Brilleman Team Briljanti 70
  • 118 Mike Van Der Ham Team De hammetjes 70
  • 119 Robbert-jan Mol Team westfrisia! 70
  • 120 Stijn Michielse Team Team Klimgeit 70
Oranje trui
  • 1 Alex Mengoulas Team Sparta Racingteam 460
  • 2 Tim Van Der Horst Team Timsa 460
  • 3 Gerwin Smit Team Dukes 370
  • 4 Sander Hendrickx Team WV de snelle mannen 360
  • 5 Simon Wekema Team Topselectie 360
  • 6 Mark Everts Team Markfighters 360
  • 7 Frits Van Hoefelen Team Roflol Yolo 360
  • 8 Jasper Van Den Broek Team JarWar 360
  • 9 Mart Menger Team TandjeHoger 356
  • 10 Martin Van Den Bosch Team Team WielerFlits 356
  • 11 Mike Nunspeet Team Een bonk macht 356
  • 12 Sem De Koning Team Lo Squalo dello stretto 356
  • 13 Jelle Van Der Zwaag Team t'pedaaltsje 356
  • 14 Mike Van Der Ham Team De hammetjes 356
  • 15 Michaël De Jong Team Capoeira 340
  • 16 Michael Kerkhof Team Panache 340
  • 17 Pepijn Ter Bekke Team Hero Cycling Team 300
  • 18 Mark Van Der Linden Team TheRivet.CC 300
  • 19 Rahim Vlasblom Team TeamRV 300
  • 20 Rafael Stoker Team De toerfietsers 300
  • 21 Jordy Buskermolen Team Buskie 300
  • 22 Mike Hooiveld Team de rambam 300
  • 23 Lars Akkermans Team Team de Derny 300
  • 24 Jody Jochems Team Full Gazz 300
  • 25 Mark Giesken Team MRK_GSKN Cycling. 300
  • 26 Marco Doets Team Doetsie 300
  • 27 Matthijs Bijlsma Team Cycling Maniacs 300
  • 28 Yannick Vrielink Team CT Zutphen 300
  • 29 Patrick Donker Team PD Cyclingteam 300
  • 30 Nils Peters Team Neles cycling team 300
  • 31 Ruben Versloot Team Racing Ruben 300
  • 32 Jesper Rasch Team Mont Ventoux en Alpe d'Huez, Radio Tour van twee tot zes 300
  • 33 Jarno Gmelich Meijling Team Oranje boven 300
  • 34 Jelle Groot Team Di grande jr cylingteam 300
  • 35 Barry Van Langen Team BavaLa 300
  • 36 Sam Schuitemaker Team Beet-It 300
  • 37 Gerke Van Dekken Team Kop der veur! 300
  • 38 Arian Oosthoek Team Squadra di Basso 300
  • 39 Sven Gmelich Meijling Team Svennies 300
  • 40 Peter Merx Team Weekend Warriors 300
  • 41 Sam Looman Team Achterhoek 2000 300
  • 42 Bryan Bouwmans Team Rammn 300
  • 43 Edo Jonker Team Jonker 1 300
  • 44 Jeffrey Van Der Park Team Sagananas 300
  • 45 Larissa Havik Team Cycling Team 300
  • 46 Querian Eijgensteijn Team USCC 300
  • 47 Sjoerd Bax Team Team Rocket 300
  • 48 Cas Van Trierum Team Poa 300
  • 49 Alex Lamers Team Lamers Equipe 300
  • 50 Carlo Dekker Team Beetje Swag Boys 300
  • 51 Coen Onderwater Team Cons 300
  • 52 Martijn Tiersma Team Imbatidimentum 300
  • 53 Xander Kalk Team Wsv xander 300
  • 54 Ralph Strijbos Team RS cycling team 300
  • 55 Eloy Raas Team Razia 300
  • 56 Patrick Van Nunen Team PatjessssCyclingTeam 300
  • 57 Danny Kroeze Team WV Eemland 300
  • 58 Bauke Bouwstra Team Mayonaise 300
  • 59 Julian Dubbeld Team Stalpoten 300
  • 60 Jorn Duwel Team Duwel 300
  • 61 Jens Kleijburg Team জয় 300
  • 62 Harry Ruiterkamp Team Ted de la Koers 300
  • 63 Maarten Van Maldegem Team Van Maldegem - UPC 300
  • 64 Ted Van Langendijk Team Twin Peaks Cycling 300
  • 65 Bart Mutsters Team Bart Muts 300
  • 66 Bob Olieslagers Team WV 'de losse pols' 300
  • 67 Tobias Van Den Broek Team superpower 300
  • 68 Kevin Van Der Horst Team Stapvoets 300
  • 69 Ralf Van Oosterhout Team Cop Tompetitie 300
  • 70 Jd West Team West 300
  • 71 Michiel Brands Team Michiels rennerkes 300
  • 72 Jelle Nieuwpoort Team TheBoys 300
  • 73 Joris De Boer Team Prosquadra Giorgio di Boero 300
  • 74 Gerald Scheffer Team DeMeye 300
  • 75 Matthijs Dijkstra Team Tandje Hoger 300
  • 76 Martin Kelderman Team De heer 300
  • 77 Matthijs Bunnik Team Team hup 300
  • 78 Patrick Kok Team chelsea 11 300
  • 79 Sylvia Brilleman Team Sylvies 300
  • 80 Patrick Toonen Team Peter Post Forever 300
  • 81 Arie De Jong Team Met dat vingertje 300
  • 82 Jari Kampjes Team Kampjes 300
  • 83 Roy Zwier Team D'r op en d'r over 300
  • 84 Daan Van Den Berg Team VDB4EVER 300
  • 85 Olaf Smit Team No ma'am keuningen 300
  • 86 Tim Bonsen Team TopTeamTim 300
  • 87 HMM Bode Team HMM CT 300
  • 88 Max Van Overbeek Team MaxvanOverbeek 300
  • 89 Jurriaan Vos Team jurriaan 296
  • 90 Kevin Eefting Team Joytime Grolloo 270
  • 91 Ralf Ritzen Team De stoempers 260
  • 92 Jeroen Gerritsen Team DX Cycling 260
  • 93 Stefan Wolffenbuttel Team Het is koers! 260
  • 94 Wesley Pieterse Team Pieterse Cycling Team 256
  • 95 Erwin Brilleman Team Briljanti 256
  • 96 Christiaan Lubbers Team Lubbers cycling team 240
  • 97 Stef Krul Team Schapen 240
  • 98 Bram De Kort Team JustFun 240
  • 99 Arjan Arentsen Team Arentsen 240
  • 100 Roy Duijvesteijn Team Team Bolt 240
  • 101 Stephan Bakker Team Vedettes 240
  • 102 Gerard Van Der Wal Team Roodwitblauw 240
  • 103 Tristan Vlijm Team WV Hulshorst 210
  • 104 Ivo Oude Elferink Team RTC Twente 210
  • 105 Mick Janssen Team Legendes 200
  • 106 Maarten Lubbers Team Rijders 200
  • 107 Rob Nijmeijer Team Robbber 200
  • 108 Wessel Zennipman Team KV procycling 200
  • 109 Isaac De Kleijn Team GFI 200
  • 110 Michael Van Der Geest Team Volharding 200
  • 111 Leon Van Diemen Team Big L Cycling 200
  • 112 Martijn Claasen Team Claas 200
  • 113 Mark Bakker Team Bakker cycling 200
  • 114 Daan Ottevanger Team Ottevanger racing 200
  • 115 Peter Schulting Team Dakduif 200
  • 116 Marco Dormans Team Dormans 200
  • 117 Andre Brusse Team Andre Brusse 200
  • 118 Koen Van Helvoirt Team Piet Postduif BV 200
  • 119 Cornelius Van Ooijen Team Coks sterrenteam 200
  • 120 Bas Seldenrijk Team Baas Bas 200
  • 121 Lennart Withaar Team Lewi Cycling Team 170
  • 122 Giel Stam Team Keine Ahnung 160
  • 123 Jeroen Wijngaard Team Wijnrijders 160
  • 124 David Dekker Team Team Magicreme 160
  • 125 Rutger Johannink Team Jopie LS 160
  • 126 David Dekker Team GIHIMTZMN 160
  • 127 Bastiaan De Blom Team WV Eemland junioren 160
  • 128 Esthelle Lindenburg Team Pebbles 160
  • 129 Eddy Leis Team Eddy speed 160
  • 130 Dennis Ocké Team Wielersite Zeeuws Vlaanderen Cycling Team 160
  • 131 Rick Ottema Team #BDCT 140
  • 132 Ludo Koen Team Parijs is nog ver! 116
  • 133 Adjo Verdick Team Knibbelaars 110
  • 134 Tim Meusen Team TWC Het Snelle Wiel 100
  • 135 Dennis Boskers Team Cyclingteam alteveer 100
  • 136 Tristan Groot Team Cycling Club Monkey town 100
  • 137 Youri IJnsen Team DeSpecialisten.nl 100
  • 138 Lorenzo Harbers Team Team Gladiator 100
  • 139 Stefan De Kok Team East Bay Hills 100
  • 140 Gert-Jan Bosman Team CT Halve Baan 100
  • 141 Koen De Best Team Simply de Best 100
  • 142 Mart Van De Ven Team MartvandeVen98 100
  • 143 Rik Wielink Team Wv De Ijsselaar 100
  • 144 Dennis Vugts Team TWC de kampioenen 100
  • 145 Joeri Hennipman Team Hennip 100
  • 146 Dennis Been Team Wielerauto Borculo 100
  • 147 Melvin Bos Team Debuut 100
  • 148 Bjorn Velding Team Velding Cycling Team 100
  • 149 Sander Slager Team Jong & Onbezonnen 70
  • 150 Xaf Houwers Team Kanjers voor kanjers cyclingteam 70
  • 151 Tim Koote Team Teamkatusha 70
  • 152 Ulco Faber Team Watt Cycling Academy 70
  • 153 Anita Van Wijk Team Gruppo Grunto 70
  • 154 Shirley Van De Voort Team TeamS 70
  • 155 Bjorn Koeman Team Goomboss 70
  • 156 Rudy Botter Team 1992 70
  • 157 Sander Kruissink Team Crankzinnig 70
  • 158 Christ Arts Team Snoej 70
  • 159 Harm Vonk Team Vonk 70
  • 160 Jordy Wouters Team GuttecovenCycling 60
  • 161 Sjarel Soudant Team TEAM MONTE GRAPPA 60
  • 162 Dick Ariesen Team Team mardi 56
  • 163 Peter Nederlof Team Peter Nederlof 56
  • 164 Andreas Verwaal Team De verroeste fruitautomaat 56
  • 165 Mattijn Brakel Team Monkeybikers 56
  • 166 Bas Seldenrijk Team Bas boven Baas 56
  • 167 Sjors Handgraaf Team Kamikaze CT 56
  • 168 Daniël Wouters Team Castelli Shimano 56
  • 169 Folkert Oostra Team Dumplings 56
  • 170 Jelle Johannink Team Stoempe 56
  • 171 Marco Van Schijndel Team vunvru 56
  • 172 Leonie Nap Team The A-team 56
  • 173 Christian Timmers Team Cyclingfanatics 56
  • 174 Bernt Hamers Team The greenmachine 56
  • 175 Robbert-jan Mol Team westfrisia! 56
  • 176 Stijn Michielse Team Team Klimgeit 56
Witte trui
  • 1 Alex Mengoulas Team Sparta Racingteam 640
  • 2 Tim Van Der Horst Team Timsa 640
  • 3 Sander Hendrickx Team WV de snelle mannen 460
  • 4 Simon Wekema Team Topselectie 460
  • 5 Mark Everts Team Markfighters 460
  • 6 Frits Van Hoefelen Team Roflol Yolo 460
  • 7 Jasper Van Den Broek Team JarWar 460
  • 8 Michael Kerkhof Team Panache 440
  • 9 Michaël De Jong Team Capoeira 420
  • 10 Stephan Bakker Team Vedettes 420
  • 11 Pepijn Ter Bekke Team Hero Cycling Team 400
  • 12 Mark Van Der Linden Team TheRivet.CC 400
  • 13 Rahim Vlasblom Team TeamRV 400
  • 14 Rafael Stoker Team De toerfietsers 400
  • 15 Jordy Buskermolen Team Buskie 400
  • 16 Mike Hooiveld Team de rambam 400
  • 17 Lars Akkermans Team Team de Derny 400
  • 18 Jody Jochems Team Full Gazz 400
  • 19 Mark Giesken Team MRK_GSKN Cycling. 400
  • 20 Marco Doets Team Doetsie 400
  • 21 Matthijs Bijlsma Team Cycling Maniacs 400
  • 22 Yannick Vrielink Team CT Zutphen 400
  • 23 Patrick Donker Team PD Cyclingteam 400
  • 24 Nils Peters Team Neles cycling team 400
  • 25 Ruben Versloot Team Racing Ruben 400
  • 26 Mart Menger Team TandjeHoger 400
  • 27 Jesper Rasch Team Mont Ventoux en Alpe d'Huez, Radio Tour van twee tot zes 400
  • 28 Jarno Gmelich Meijling Team Oranje boven 400
  • 29 Jelle Groot Team Di grande jr cylingteam 400
  • 30 Barry Van Langen Team BavaLa 400
  • 31 Sam Schuitemaker Team Beet-It 400
  • 32 Gerke Van Dekken Team Kop der veur! 400
  • 33 Arian Oosthoek Team Squadra di Basso 400
  • 34 Sven Gmelich Meijling Team Svennies 400
  • 35 Peter Merx Team Weekend Warriors 400
  • 36 Sam Looman Team Achterhoek 2000 400
  • 37 Bryan Bouwmans Team Rammn 400
  • 38 Edo Jonker Team Jonker 1 400
  • 39 Jeffrey Van Der Park Team Sagananas 400
  • 40 Larissa Havik Team Cycling Team 400
  • 41 Querian Eijgensteijn Team USCC 400
  • 42 Sjoerd Bax Team Team Rocket 400
  • 43 Cas Van Trierum Team Poa 400
  • 44 Alex Lamers Team Lamers Equipe 400
  • 45 Carlo Dekker Team Beetje Swag Boys 400
  • 46 Coen Onderwater Team Cons 400
  • 47 Martijn Tiersma Team Imbatidimentum 400
  • 48 Xander Kalk Team Wsv xander 400
  • 49 Ralph Strijbos Team RS cycling team 400
  • 50 Eloy Raas Team Razia 400
  • 51 Patrick Van Nunen Team PatjessssCyclingTeam 400
  • 52 Danny Kroeze Team WV Eemland 400
  • 53 Bauke Bouwstra Team Mayonaise 400
  • 54 Martin Van Den Bosch Team Team WielerFlits 400
  • 55 Mike Nunspeet Team Een bonk macht 400
  • 56 Julian Dubbeld Team Stalpoten 400
  • 57 Jorn Duwel Team Duwel 400
  • 58 Jens Kleijburg Team জয় 400
  • 59 Harry Ruiterkamp Team Ted de la Koers 400
  • 60 Sem De Koning Team Lo Squalo dello stretto 400
  • 61 Maarten Van Maldegem Team Van Maldegem - UPC 400
  • 62 Gerwin Smit Team Dukes 400
  • 63 Ted Van Langendijk Team Twin Peaks Cycling 400
  • 64 Bart Mutsters Team Bart Muts 400
  • 65 Bob Olieslagers Team WV 'de losse pols' 400
  • 66 Tobias Van Den Broek Team superpower 400
  • 67 Kevin Van Der Horst Team Stapvoets 400
  • 68 Jelle Van Der Zwaag Team t'pedaaltsje 400
  • 69 Ralf Van Oosterhout Team Cop Tompetitie 400
  • 70 Jd West Team West 400
  • 71 Michiel Brands Team Michiels rennerkes 400
  • 72 Jelle Nieuwpoort Team TheBoys 400
  • 73 Joris De Boer Team Prosquadra Giorgio di Boero 400
  • 74 Matthijs Dijkstra Team Tandje Hoger 400
  • 75 Martin Kelderman Team De heer 400
  • 76 Matthijs Bunnik Team Team hup 400
  • 77 Patrick Kok Team chelsea 11 400
  • 78 Sylvia Brilleman Team Sylvies 400
  • 79 Patrick Toonen Team Peter Post Forever 400
  • 80 Arie De Jong Team Met dat vingertje 400
  • 81 Jari Kampjes Team Kampjes 400
  • 82 Roy Zwier Team D'r op en d'r over 400
  • 83 Daan Van Den Berg Team VDB4EVER 400
  • 84 Olaf Smit Team No ma'am keuningen 400
  • 85 Tim Bonsen Team TopTeamTim 400
  • 86 Mike Van Der Ham Team De hammetjes 400
  • 87 HMM Bode Team HMM CT 400
  • 88 Max Van Overbeek Team MaxvanOverbeek 400
  • 89 Gerald Scheffer Team DeMeye 380
  • 90 Jeroen Gerritsen Team DX Cycling 360
  • 91 Ralf Ritzen Team De stoempers 340
  • 92 Stefan Wolffenbuttel Team Het is koers! 340
  • 93 Christiaan Lubbers Team Lubbers cycling team 320
  • 94 Jurriaan Vos Team jurriaan 320
  • 95 Stef Krul Team Schapen 320
  • 96 Bram De Kort Team JustFun 320
  • 97 Arjan Arentsen Team Arentsen 320
  • 98 Roy Duijvesteijn Team Team Bolt 320
  • 99 Gerard Van Der Wal Team Roodwitblauw 320
  • 100 Mick Janssen Team Legendes 300
  • 101 Maarten Lubbers Team Rijders 300
  • 102 Rob Nijmeijer Team Robbber 300
  • 103 Wessel Zennipman Team KV procycling 300
  • 104 Wesley Pieterse Team Pieterse Cycling Team 300
  • 105 Michael Van Der Geest Team Volharding 300
  • 106 Leon Van Diemen Team Big L Cycling 300
  • 107 Martijn Claasen Team Claas 300
  • 108 Mark Bakker Team Bakker cycling 300
  • 109 Daan Ottevanger Team Ottevanger racing 300
  • 110 Erwin Brilleman Team Briljanti 300
  • 111 Marco Dormans Team Dormans 300
  • 112 Andre Brusse Team Andre Brusse 300
  • 113 Koen Van Helvoirt Team Piet Postduif BV 300
  • 114 Cornelius Van Ooijen Team Coks sterrenteam 300
  • 115 Bas Seldenrijk Team Baas Bas 300
  • 116 Giel Stam Team Keine Ahnung 260
  • 117 Jeroen Wijngaard Team Wijnrijders 240
  • 118 Rick Ottema Team #BDCT 240
  • 119 Tristan Vlijm Team WV Hulshorst 240
  • 120 David Dekker Team Team Magicreme 240
  • 121 David Dekker Team GIHIMTZMN 240
  • 122 Bastiaan De Blom Team WV Eemland junioren 240
  • 123 Esthelle Lindenburg Team Pebbles 240
  • 124 Eddy Leis Team Eddy speed 240
  • 125 Dennis Ocké Team Wielersite Zeeuws Vlaanderen Cycling Team 240
  • 126 Ivo Oude Elferink Team RTC Twente 240
  • 127 Kevin Eefting Team Joytime Grolloo 200
  • 128 Isaac De Kleijn Team GFI 200
  • 129 Lennart Withaar Team Lewi Cycling Team 200
  • 130 Dennis Vugts Team TWC de kampioenen 200
  • 131 Peter Schulting Team Dakduif 200
  • 132 Melvin Bos Team Debuut 200
  • 133 Bjorn Velding Team Velding Cycling Team 200
  • 134 Koen De Best Team Simply de Best 160
  • 135 Rutger Johannink Team Jopie LS 160
  • 136 Tim Meusen Team TWC Het Snelle Wiel 100
  • 137 Dennis Boskers Team Cyclingteam alteveer 100
  • 138 Tristan Groot Team Cycling Club Monkey town 100
  • 139 Youri IJnsen Team DeSpecialisten.nl 100
  • 140 Lorenzo Harbers Team Team Gladiator 100
  • 141 Stefan De Kok Team East Bay Hills 100
  • 142 Gert-Jan Bosman Team CT Halve Baan 100
  • 143 Mart Van De Ven Team MartvandeVen98 100
  • 144 Rik Wielink Team Wv De Ijsselaar 100
  • 145 Joeri Hennipman Team Hennip 100
  • 146 Dennis Been Team Wielerauto Borculo 100
  • 147 Martijn Tusveld Team team tus 100
  • 148 Neville Groot Team CCMT 60
  • 149 Jordy Wouters Team GuttecovenCycling 60
  • 150 Sjarel Soudant Team TEAM MONTE GRAPPA 60
  • 151 Ludo Koen Team Parijs is nog ver! 60
  • 152 Adjo Verdick Team Knibbelaars 40
Blauwe trui
  • 1 Eddy Leis Team Eddy speed 72
  • 2 Dennis Ocké Team Wielersite Zeeuws Vlaanderen Cycling Team 72
  • 3 Wessel Zennipman Team KV procycling 40
  • 4 Maarten Lubbers Team Rijders 36
  • 5 Yvonne Esselaar Team fietsers 32
  • 6 Tristan Groot Team Cycling Club Monkey town 30
  • 7 Tim Koote Team Teamkatusha 30
  • 8 Anita Van Wijk Team Gruppo Grunto 30
  • 9 Eric Mooij Team Racing Berry's 30
  • 10 Sander Kruissink Team Crankzinnig 30
  • 11 Joris De Boer Team Prosquadra Giorgio di Boero 30
  • 12 Stefan De Kok Team East Bay Hills 4
  • 13 Stephan Bakker Team Vedettes 4
  • 14 Xander Kalk Team Wsv xander 4
  • 15 Jelle Van Der Zwaag Team t'pedaaltsje 4
  • 16 Dick Ariesen Team Team mardi 4
  • 17 Nils Sinschek Team De Jonge Renner 4
  • 18 Leon Van Bon Team Top-team 4
  • 19 Herman Ten Kate Team Houtje-touwtje 4
  • 20 David Dekker Team Team Magicreme 4
  • 21 Thomas Anseeuw Team Cycling Team Moerbrugge 4
  • 22 Edo Jonker Team Jonker 1 4
  • 23 Roy Duijvesteijn Team Team Bolt 4
  • 24 Cas Van Trierum Team Poa 4
  • 25 Jorn Duwel Team Duwel 4
  • 26 Harry Ruiterkamp Team Ted de la Koers 4
  • 27 Sem De Koning Team Lo Squalo dello stretto 4
  • 28 Erik Visser Team Ghostrider 4
  • 29 Ted Van Langendijk Team Twin Peaks Cycling 4
  • 30 Rik Wielink Team Wv De Ijsselaar 4
  • 31 Jd West Team West 4
  • 32 Jelle Nieuwpoort Team TheBoys 4
  • 33 Gerald Scheffer Team DeMeye 4
  • 34 Matthijs Dijkstra Team Tandje Hoger 4
  • 35 Stefan Wolffenbuttel Team Het is koers! 4
  • 36 Mark Jansen Team Casawolfskuil 4
  • 37 Joeri Hennipman Team Hennip 4
  • 38 Luc Grefte Team Tramadol squad 4
  • 39 Paul Moerland Team 0168 4
  • 40 Cees Bol Team Kleins 4
  • 41 Robbert-jan Mol Team westfrisia! 4
  • 42 Jeroen Wijngaard Team Wijnrijders 4
  • 43 Martijn Tusveld Team team tus 4
  • 44 Rick Ottema Team #BDCT 4
  • 45 Pepijn Ter Bekke Team Hero Cycling Team 4
  • 46 Remco Rijerkerk Team WV de Toekomst 4
  • 47 Lars Van Den Berg Team Lamatho 4
  • 48 Youri IJnsen Team DeSpecialisten.nl 4
  • 49 Sander Hendrickx Team WV de snelle mannen 4
  • 50 Sjors Handgraaf Team Kamikaze CT 4
  • 51 Youri IJnsen Team PuntenTestTeam 4
  • 52 Daan Ottevanger Team Ottevanger racing 2
  • 53 Martijn Tiersma Team Imbatidimentum 2
  • 54 Leon Van Diemen Team Big L Cycling 2
  • 55 Carlo Dekker Team Beetje Swag Boys 0
  • 56 Shirley Van De Voort Team TeamS 0
  • 57 Luuk Rijssemus Team pro cyling dutch 0
Bolletjes trui
  • 1 Bram De Kort Team JustFun 240
  • 2 Arjan Arentsen Team Arentsen 240
  • 3 Michaël De Jong Team Capoeira 240
  • 4 Ivo Oude Elferink Team RTC Twente 230
  • 5 Tim Koote Team Teamkatusha 230
  • 6 Gerwin Smit Team Dukes 230
  • 7 Bjorn Koeman Team Goomboss 230
  • 8 Rudy Botter Team 1992 230
  • 9 Harm Vonk Team Vonk 230
  • 10 Luc Grefte Team Tramadol squad 210
  • 11 Jurriaan Vos Team jurriaan 160
  • 12 Ringo Dubois Team Epolinaris 160
  • 13 Dennis Vugts Team TWC de kampioenen 160
  • 14 Erwin Brilleman Team Briljanti 160
  • 15 Jelle Groot Team Di grande jr cylingteam 160
  • 16 Nils Sinschek Team De Jonge Renner 160
  • 17 Willie De Wal Team Ride for joy 160
  • 18 Rick Ottema Team #BDCT 160
  • 19 Sythe Veenje Team Most 'm flikk'n 160
  • 20 Ellen Borghuis Team Danoontje Power 160
  • 21 Dennis Boskers Team Cyclingteam alteveer 160
  • 22 Mark Van Der Linden Team TheRivet.CC 160
  • 23 Rahim Vlasblom Team TeamRV 160
  • 24 Mark Giesken Team MRK_GSKN Cycling. 160
  • 25 Youri IJnsen Team DeSpecialisten.nl 160
  • 26 Tim Meusen Team TWC Het Snelle Wiel 160
  • 27 Lars Olde Meierink Team Hard Fietsen Team 160
  • 28 Sander Hendrickx Team WV de snelle mannen 160
  • 29 Sjors Handgraaf Team Kamikaze CT 160
  • 30 Alex Mengoulas Team Sparta Racingteam 160
  • 31 Mart Menger Team TandjeHoger 160
  • 32 Sander Vreugdenhil Team SanderV 160
  • 33 Folkert Oostra Team Dumplings 160
  • 34 Tim Van Den Berg Team CycleConcept 160
  • 35 Tim Groot Team Lekkur draaie 160
  • 36 Brian Bentert Team Brian Cycling Team 160
  • 37 Wessel Zennipman Team KV procycling 160
  • 38 Simon Wekema Team Topselectie 160
  • 39 Bas Schoenman Team Team Bas 160
  • 40 Leon Van Bon Team Top-team 160
  • 41 Herman Ten Kate Team Houtje-touwtje 160
  • 42 Juul Nagengast Team Peddelaars 160
  • 43 Lorenzo Harbers Team Team Gladiator 160
  • 44 Leonie Nap Team The A-team 160
  • 45 Gerke Van Dekken Team Kop der veur! 160
  • 46 Christian Timmers Team Cyclingfanatics 160
  • 47 Isaac De Kleijn Team GFI 160
  • 48 Lotte Egberts Team Drenthe Development 160
  • 49 Gert-Jan Bosman Team CT Halve Baan 160
  • 50 Larissa Havik Team Cycling Team 160
  • 51 Sjoerd Bax Team Team Rocket 160
  • 52 Tim Ariesen Team Ariesen Academy 160
  • 53 Alex Lamers Team Lamers Equipe 160
  • 54 Jos Koop Team Aardappeljagers 160
  • 55 Mart Van De Ven Team MartvandeVen98 160
  • 56 Olaf Oussoren Team Toppers 160
  • 57 Patrick Van Nunen Team PatjessssCyclingTeam 160
  • 58 Bauke Bouwstra Team Mayonaise 160
  • 59 Mike Nunspeet Team Een bonk macht 160
  • 60 Jordy Wouters Team GuttecovenCycling 160
  • 61 Jens Kleijburg Team জয় 160
  • 62 Thijs Roelen Team De Vliegende Panters 160
  • 63 Bart Mutsters Team Bart Muts 160
  • 64 Dennis Van Putten Team Geina Heroes 160
  • 65 Bob Olieslagers Team WV 'de losse pols' 160
  • 66 Harald Guttink Team hargutt 160
  • 67 Tobias Van Den Broek Team superpower 160
  • 68 Sjarel Soudant Team TEAM MONTE GRAPPA 160
  • 69 Jelle Nieuwpoort Team TheBoys 160
  • 70 Sander Jonkers Team BobbieTraksels 160
  • 71 Matthijs Dijkstra Team Tandje Hoger 160
  • 72 Luuk Rijssemus Team pro cyling dutch 160
  • 73 Martin Kelderman Team De heer 160
  • 74 Matthijs Bunnik Team Team hup 160
  • 75 Stefan Wolffenbuttel Team Het is koers! 160
  • 76 Abe Celi Team TWC de Lekke Ketting 160
  • 77 Martin Den Hengst Team Inzweter 160
  • 78 Roy Zwier Team D'r op en d'r over 160
  • 79 Bernt Hamers Team The greenmachine 160
  • 80 Jurgen Van Trijp Team De koffierijders 160
  • 81 Peter Schulting Team Dakduif 160
  • 82 Tristan Vlijm Team WV Hulshorst 150
  • 83 Christiaan Lubbers Team Lubbers cycling team 80
  • 84 Stef Krul Team Schapen 80
  • 85 Roy Duijvesteijn Team Team Bolt 80
  • 86 Gerald Scheffer Team DeMeye 80
  • 87 Gerard Van Der Wal Team Roodwitblauw 80
  • 88 Jari Kampjes Team Kampjes 80
  • 89 Sander Slager Team Jong & Onbezonnen 70
  • 90 Kevin Eefting Team Joytime Grolloo 70
  • 91 Xaf Houwers Team Kanjers voor kanjers cyclingteam 70
  • 92 Ulco Faber Team Watt Cycling Academy 70
  • 93 Lennart Withaar Team Lewi Cycling Team 70
  • 94 Anita Van Wijk Team Gruppo Grunto 70
  • 95 Shirley Van De Voort Team TeamS 70
  • 96 Sander Kruissink Team Crankzinnig 70
  • 97 Christ Arts Team Snoej 70
  • 98 Adjo Verdick Team Knibbelaars 70
  • 99 Ralf Van Oosterhout Team Cop Tompetitie 50
  • 100 Marco Dormans Team Dormans 0
  • 101 Dick Ariesen Team Team mardi 0
  • 102 Giel Stam Team Keine Ahnung 0
  • 103 Leon Van Diemen Team Big L Cycling 0
  • 104 Dennis Been Team Wielerauto Borculo 0
  • 105 Wesley Pieterse Team Pieterse Cycling Team 0
  • 106 Tristan Groot Team Cycling Club Monkey town 0
  • 107 Ralf Ritzen Team De stoempers 0
  • 108 Remco Rijerkerk Team WV de Toekomst 0
  • 109 Stefan Smeets Team Zizoulafrance 0
  • 110 Roy Eefting Team 3eft1ng 0
  • 111 Lars Van Den Berg Team Lamatho 0
  • 112 Jody Jochems Team Full Gazz 0
  • 113 Patrick Donker Team PD Cyclingteam 0
  • 114 Dylan Van Zijl Team Dvz1994 0
  • 115 Ruben Versloot Team Racing Ruben 0
  • 116 Rob Nijmeijer Team Robbber 0
  • 117 Jelle Johannink Team Stoempe 0
  • 118 Rody Kroon Team Bakterniksvan.nl 0
  • 119 Marco Van Schijndel Team vunvru 0
  • 120 Stefan De Kok Team East Bay Hills 0
  • 121 Thomas Rieff Team Reefke 0
  • 122 Edo Jonker Team Jonker 1 0
  • 123 John Van Heteren Team JVH93 0
  • 124 Koen De Best Team Simply de Best 0
  • 125 Rutger Johannink Team Jopie LS 0
  • 126 Karin Bouma Team the honest ones 0
  • 127 Frits Van Hoefelen Team Roflol Yolo 0
  • 128 Michael Van Der Geest Team Volharding 0
  • 129 Julian Dubbeld Team Stalpoten 0
  • 130 Maarten Van Maldegem Team Van Maldegem - UPC 0
  • 131 Jelle Van Der Zwaag Team t'pedaaltsje 0
  • 132 Jannie Dreessen Team d'n Egte Baroudeur 0
  • 133 Mark Bakker Team Bakker cycling 0
  • 134 Christiaan Grigoleit Team Chriscross 0
  • 135 Ludo Koen Team Parijs is nog ver! 0
  • 136 Joeri Hennipman Team Hennip 0
  • 137 Bjorn De Ruyter Team cavaliere 0
  • 138 Patrick Toonen Team Peter Post Forever 0
  • 139 Paul Moerland Team 0168 0
  • 140 Marco Kuijvenhoven Team Schouten Accountants 0
  • 141 Koen Van Helvoirt Team Piet Postduif BV 0
  • 142 Bas Seldenrijk Team Baas Bas 0
  • 143 David Dekker Team GIHIMTZMN 0
  • 144 Yvonne Esselaar Team fietsers 0
  • 145 Esthelle Lindenburg Team Pebbles 0
  • 146 Eddy Leis Team Eddy speed 0
  • 147 Menno Van Der Keur Team CT Benvenuti 0
  • 148 Dennis Ocké Team Wielersite Zeeuws Vlaanderen Cycling Team 0
  • 149 Stijn Michielse Team Team Klimgeit 0
  • 150 Bjorn Velding Team Velding Cycling Team 0
  • 151 Arie Van't Team Flakkee 0
Strijdlust
  • 1 Larissa Havik Team Cycling Team 80
  • 2 Bram Van Der Zwet Team bramie500 80
  • 3 Jelle Van Der Zwaag Team t'pedaaltsje 80
  • 4 Jannie Dreessen Team d'n Egte Baroudeur 80
  • 5 Eli Goldenberg Team De regel van ... 80
  • 6 Mart Muskens Team Heesbeense pedaalridders 80
  • 7 Bernard Maandag Team Bloody monday 80
Renners
  •   Baby-Dump Cycling Team
  • Koos Jeroen Kers Baby-Dump Cycling Team 60
  • Marco Doets Baby-Dump Cycling Team 42
  • René Hooghiemster Baby-Dump Cycling Team 42
  • Rick Ottema Baby-Dump Cycling Team 283
  • Merijn Korevaar Baby-Dump Cycling Team 274
  • Robbert de Greef Baby-Dump Cycling Team 272
  • Justin Timmermans Baby-Dump Cycling Team 26
  • Arvid de Kleijn Baby-Dump Cycling Team 218
  • Harry Sweering Baby-Dump Cycling Team 20
  • Folkert Oostra Baby-Dump Cycling Team 159
  • Abe Celi Baby-Dump Cycling Team 1
  • Patrick van der Duin Baby-Dump Cycling Team 1
  •   Delta Cycling Rotterdam
  • Mitchell Cornelisse Delta Cycling Rotterdam 64
  • Jens van den Dool Delta Cycling Rotterdam 6
  • Ike Groen Delta Cycling Rotterdam 54
  • Daan Meijers Delta Cycling Rotterdam 42
  • Dennis Bakker Delta Cycling Rotterdam 42
  • Jan-Willem van Schip Delta Cycling Rotterdam 188
  • Luuc Bugter Delta Cycling Rotterdam 160
  • Jason van Dalen Delta Cycling Rotterdam 104
  • Gerco Pastoor Delta Cycling Rotterdam 1
  • Jordi Talen Delta Cycling Rotterdam 1
  • Mitchell Mulhern Delta Cycling Rotterdam 1
  • Rens Tulner Delta Cycling Rotterdam 1
  • Sjoerd Bax Delta Cycling Rotterdam 1
  •   Destil – Piels
  • Jochem Hoekstra Destil – Piels 82
  • Twan Brusselman Destil – Piels 72
  • Dion Beukeboom Destil – Piels 70
  • Rens te Stroet Destil – Piels 69
  • Twan van den Brand Destil – Piels 60
  • Jordi van Loon Destil – Piels 6
  • Bas van der Kooij Destil – Piels 48
  • Jeff Vermeulen Destil – Piels 200
  • Joey van Rhee Destil – Piels 137
  • Peter Schulting Destil – Piels 121
  • Gert-jan Bosman Destil – Piels 111
  • Chiel Breukelman Destil – Piels 1
  • Lars Olde Meierink Destil – Piels 1
  • Maik van der Heijden Destil – Piels 1
  • Rob van Broekhoven Destil – Piels 1
  • Tim Kerkhof Destil – Piels 1
  •   Eerens Stormvogels Veendam
  • Allard Neijmeijer Eerens Stormvogels Veendam 1
  • Arjen van Putten Eerens Stormvogels Veendam 1
  • Bruno Nakken Eerens Stormvogels Veendam 1
  • Christoph Dargatz Eerens Stormvogels Veendam 1
  • Cor van Leeuwen Eerens Stormvogels Veendam 1
  • Daan Besteman Eerens Stormvogels Veendam 1
  • Danny Voogt Eerens Stormvogels Veendam 1
  • Dennis Boskers Eerens Stormvogels Veendam 1
  • Erik van de Worp Eerens Stormvogels Veendam 1
  • Ernstjan van Dam Eerens Stormvogels Veendam 1
  • Erwin Rinsma Eerens Stormvogels Veendam 1
  • Guido van Gelder Eerens Stormvogels Veendam 1
  • Gyasi Sulvaran Eerens Stormvogels Veendam 1
  • Henk Jaap Moorlag Eerens Stormvogels Veendam 1
  • Jacob Jan Ekema Eerens Stormvogels Veendam 1
  • Joakim Zuidema Eerens Stormvogels Veendam 1
  • Luuk Loohuis Eerens Stormvogels Veendam 1